zánět pohrudnice root: použití, nežádoucí účinky, interakce a varování

AsclÃpiade, AsclÃpiade PleurÃtique, AsclÃpiade TubÃreuse, Asclepias tuberosa, Butterfly Weed, Kanada Root, Flux Root, Orange Milkweed, Orange Swallow Wort, Zánět pohrudnice, Racine du Canada, Racine Colique, Racine de Flux, Racine de Tubercule, Swallow ..; Viz Všechny názvy AsclÃpiade, AsclÃpiade PleurÃtique, AsclÃpiade TubÃreuse, Asclepias tuberosa, motýl plevel, Kanada kořen, Flux kořen, Orange Milkweed, Orange Swallow tečkovanou, zánět pohrudnice, Racine du Kanada, Racine Colique, Racine de tok, Racine de Tubercule, Swallow tečkovanou, hlízy Root, Vencetósigo, White Root, Vítr Root; Anonymní

Zánět pohrudnice je rostlina. Kořen je používán jako lék; I přes vážné obavy o bezpečnost, kořen zánět pohrudnice se používá proti kašli, otok výstelky plic (pleuritidy), otok vzdušných vaků v plicích (zánět plic), otok dýchacích cest (bronchitida), chřipka a prasečí chřipky. Používá se také k léčbě poruch dělohy, svalové křeče a bolesti, aby se uvolnily hlenu, takže to může být vykašlávání, a pro podporu pocení.

Není k dispozici dostatek informací, aby věděli, jak kořen zánět pohrudnice mohlo fungovat.

Nedostatečná Evidence fo; kašle; Zánět plic (zánět pohrudnice a pneumonitida); Bronchitida; Chřipka; Poruchy dělohy; Bolest; křeče; Podpora pocení; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost kořene zánět pohrudnice pro tyto účely.

kořen zánět pohrudnice je možná UNSAFE, protože obsahuje silný chemická látka, která je podobná digoxinu léků na předpis (Lanoxin). Mohlo by to způsobit vážné problémy se srdcem. Kořen zánět pohrudnice také může způsobit nežádoucí účinky jako je nevolnost a zvracení a kožní vyrážka; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: Je nebezpečné používat kořen zánět pohrudnice, pokud jste těhotná. kořen zánět pohrudnice může stimulovat dělohu, a to může také působit jako hormon estrogen. Tyto účinky mohou ohrozit těhotenství; To je možná nebezpečné používat kořen zánět pohrudnice, pokud kojíte -feeding. Vyhnout se používání; Srdeční problémy: Zánět pohrudnice kořen může ovlivňovat léky používané k léčbě srdečních potíží. Nepoužívejte kořenový adresář zánět pohrudnice, pokud máte nemocné srdce.

Digoxin (Lanoxin) pomáhá srdce bít silněji. Kořen zánět pohrudnice také vypadá, že vliv na srdce. Zapouští kořeny zánět pohrudnice spolu s digoxinem může zvýšit účinek digoxinu a zvýšit riziko nežádoucích účinků. Nenechte zakořenit zánět pohrudnice, pokud užíváte digoxin (Lanoxin) bez předchozí porady s vaším lékařem.

Velké množství kořene zánět pohrudnice může mít některé stejné účinky jako estrogen. Ale kořen zánět pohrudnice není tak silný jako estrogen pilulky. Zapouští kořeny zánět pohrudnice spolu s estrogen pilulky mohou snižovat účinky estrogenové pilulky; Některé estrogen pilulky obsahují konjugované koňské estrogeny (Premarin), ethinylestradiol, estradiol a jiné.

kořen zánět pohrudnice může mít vliv na činnost srdce. “Voda pilulky” může snížit draslíku v těle. Nízká hladina draslíku může také ovlivnit srdce a zvyšuje riziko nežádoucích účinků z kořene zánět pohrudnice; Některé “vodní pilulky”, které mohou poškozují draslíku zahrnují hydrochlorothiazid (Diuril), chlorthalidon (Thalitone), furosemid (Furosemid), hydrochlorothiazid (HCTZ, Hydrodiuril, Microzide) a další.

Příslušná dávka kořene zánět pohrudnice závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V tomto okamžiku není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro kořen zánět pohrudnice. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Abe, F. a Yamauchi, T. An androstan bioside a 3′-thiazolidinonu deriváty dvojnásobně propojených cardenolide glykosidy z kořenů Asclepias tuberosa. Chem Pharm Bull (Tokyo) 200.; 48 (7): 991-993.

Abe, F. a Yamauchi, T. pregnan glykosidy z kořenů Asclepias tuberosa. Chem Pharm Bull (Tokyo) 200.; 48 (7): 1017-1022.

Petricic, J. [Na cardenolides z kořenů Asclepias tuberosa L.]. Arch Pharm Ber.Dtsch.Pharm Ges 196; 299 (12): 1007-1011.

Torbert, H. A., Prior, S. A., Runion, G. B., Davis, M. A., Pritchard, S. G., a Rogers, H. H. dusík a kysličník kole v modelu Longleaf Pine Společenství za ovlivněný Elevated atmosféry CO (2). Environ.Manage. 12-4-200;

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese