psychologická terapie pro léčbu bolesti stresem

Trendy léčba bolesti

Když jste v bolesti, to je přirozené cítit vztek, smutek, beznaděj a depresi. Bolest může změnit svou osobnost, narušit váš spánek, a zasahovat do vaší práce a vztahů. Ale to nemusí. Psychologická léčba poskytuje bezpečný, non-drog způsob léčby bolesti přímo snížením vysoké úrovně fyziologického stresu, který často zhoršit bolest. Psychologická léčba také pomáhá zlepšit nepřímé důsledky bolesti tím, že pomáhá naučit, jak se vypořádat s problémy spojené s bolestí.

Nejběžnější psychologické ošetření

Nic netrvá věčně, a to zejména v lidském těle. Desetiletí ohýbání, zvedání, otáčení a kroucení může skutečně mít vliv na krku. Vzhledem k tomu, všechny tyto opakující stres, je to žádným překvapením, že zhruba dvě třetiny lidí zažije bolesti krční páteře u nějakého bodu v jejich životech; Krční onemocnění plotének přesahuje jen bolest v krku, ačkoli. Degenerativní proces může způsobit vyzařující bolest, stejně jako necitlivost a slabost ve svém ramena, paže a ruce. Že nepohodlí a ztrátu pohyblivosti …

Psychologická léčba může být považována za jakéhokoli problému intenzivní a opakující se bolesti ve spojení s jinými typy léčby bolesti řízení. Váš tým zdravotní péče vám může pomoci rozhodnout, které úpravy mohou být pro vás to pravé.

ZDROJ

Psychologická asociace.

Talk terapie: terapie Talk nabízí podporu a poradenství psychiatra nebo psychologa; Relaxační trénink: Hluboká relaxace byla spojena s léčení a zmírnění bolesti; Stres Managemen; Stres může bolest ještě horší. Léčba zvládání stresu vám může pomoci pochopit vztah mezi stresem a bolestí a naučí vás způsoby, jak snížit stres a zmírnění bolesti; Bolest zvládání odborné kvalifikace: Podle učení, jak přizpůsobit svůj život k bolesti, můžete zlepšit kvalitu svého života významně.