pre-existující stav pokrytí a reforma zdravotního pojištění

Mít zdravotní stav, jako je diabetes, vysoký krevní tlak, rakovina, nebo deprese býval problém, pokud jste nakupování pro zdravotní pojištění.

Život ohrožující onemocnění, jako je Cance; Chronických onemocnění jako je astma, deprese, diabetu a srdečních diseas; Krátkodobé věci, jako jsou poranění zad nebo těhotenství

To je vše se změnilo s reformou zdravotnictví.

Zdravotní pojišťovny už vás nemůže odmítnout nebo náboj víc zdravotního pojištění jen proto, že máte zdravotní stav. Oni také nemůže počkat, než se dostane nebo pokračovat v léčbě, a nemohou klesnout své pokrytí.

Tyto ochrany všechny pocházejí ze zákona o cenově dostupnou péči.

Pre-existující podmínky jsou zdravotní problémy, které již mají v době, kdy se ucházíte zdravotního pojištění. Mohou zahrnovat

Ano. V rámci zákona o cenově dostupnou péči, od září 2010, pojišťovny už nesmí popírat zdravotní pojištění pro děti mladší než 19, protože již existujícího stavu.

Spouštění v roce 2014, může zdravotní plány již použít pre-existující podmínky, jako důvod, aby vám účtovat více každý měsíc pro vaše prémie.

Zdravotní plány budou moci upravovat pojistné pouze na základě

ZDROJE

Kaiser Family Foundation: “Reformy trhu zdravotního pojištění: Pre-stávajícího stavu Výluky z pojištění”, “Reformy trhu zdravotního pojištění: Míra omezení.

HealthCare.gov: “V ohrožení: stávající podmínky by mohly ovlivnit 1, 2 Mnoho lidí na světě” “Co je to Pre-existující stav”? “Jak se stávajícím zaměstnavatelem zdravotní plány být ovlivněna reformou zdravotnictví?

Zdravotní pojištění 101: Klíčové Nařízení pojmy: “Pre-existující podmínky.”

Health Affairs: “Aktualizováno: Pre-Stávající stav pojištění.”

Potřebují pomoc zdravotního pojištění? Odpovědět na několik otázek, aby si své individuální akční plán.

Lék; Zkontrolujte svůj plán drogovou formulář, bude vypracován seznam léků na předpis zdravotní plán pokrývá cílem předvídat své náklady s drogami; Osoby samostatně nebo péče o Managemen; Tyto programy jsou zahrnuty do plánů zakoupených prostřednictvím cenově dostupnou péči zákon tržiště; Lékař návštěva; Zvažte, jak často budete muset navštívit lékaře, včetně všech odborníků, pro Váš zdravotní stav. Ujistěte se, že jsou ve vaší síti, aby nedošlo k vyšším nákladům out-of-kapsy.