periferní nervové bloky pro anestezie – přehled témat

Periferní nervové blokády jsou typem regionální anestezie. Anestetikum se vstřikuje v blízkosti specifického nervu nebo nervů svazku blokovat pocity bolesti ze specifické oblasti těla.

Může být omezena na určitou oblast těla, která může být v anestézii s nervovým blokem; Se jedná o velké povrchové plochy těla, kde injekce s velkým objemem lokálního anestetika může způsobit nežádoucí účinky, které ovlivňují celé tělo; Zahrnuje oblast těla, kde injekce lokálního anestetika by způsobil narušení, které by mohly způsobit problémy s operací, jako je například obličeje; Lze provést v relativně krátkém čase. Nervové bloky nesmí trvat dost dlouho na některé postupy.

Dů; Je možné, že hlavní název zprávy Lysosomální Free kyselina sialová Storage poruch není název jste očekávali.

Polohování jehly během nervové bloku může mít za následek dotykem na nervy, které mají být blokovány na špičce jehly. Pokud k tomu dojde, může dojít k prudkému pocit jako elektrický šok v části těla dodané nervu. Ujistěte se, dejte si anesteziolog vědět, pokud máte pocit, takový pocit.

Jiné léky se často užívají s nervovými bloky, aby vás uvolněně a ospalý (sedativa), nebo ke snížení bolesti. Ty jsou obvykle podává ve formě tablet, nebo prostřednictvím žíly (intravenózně, IV).

Lidé jsou pečlivě sledoval v průběhu řízení, protože anestetika používané pro regionální nervové blokády může mít vliv na centrální nervový systém, kardiovaskulární systém a dýchací soustavy (dýchacích cest a plic) a může mít vliv na krevní tlak, dýchání, srdeční tep, a další životně důležité funkce.

Nervové bloky mohou být velmi užitečné, pokud se postup