pankreatické neuroendokrinní nádory (ostrůvkových buněk nádory) čistírny (pdqто): léčba [] -RŮZNÉ ostrůvkových buněk nádory

VlPomie

Nové léky a léčby rakoviny slinivky břišní musí být prokázáno, že je bezpečná a účinná, než lékaři mohou předepsat je pro pacienty. Prostřednictvím pankreatu cancerclinical studiích, výzkumníci testování účinků nových léků na skupině dobrovolníků s rakovinou slinivky břišní. V návaznosti na striktní protokol a pomocí pečlivě kontrolovaných podmínek, výzkumníci hodnotí klinicky hodnoceného léky ve vývoji a měření schopnosti nového léku pro léčbu rakoviny slinivky, jeho bezpečnost a případné …

somatostatinom

Kompletní vyříznutí je léčba volby, pokud je to technicky možné. Nicméně, metastázy často brání kurativní resekci a paliativní debulking lze považovat za úlevě od příznaků. [1] (viz části Přehled možností léčby tohoto shrnutí pro informaci o zbývajícím principech terapie).

Ostatní Pankreatické neuroendokrinní nádory

U těchto vzácných nádorů, kompletní chirurgické excize je jedinou kurativní možnost při použití technicky možné, a debulking nebo analogy somatostatinu pro zmírnění příznaků v případě, že nádor je funkční. (Viz části Přehled možností léčby tohoto shrnutí pro informaci o zbývajícím principech terapie).

Současné klinické zkoušky

Zkontrolujte, zda v USA klinických studií, ‘s seznam onkologických klinických studií, které jsou nyní přijímá pacienty s nádorem buněk ostrůvků. Seznam klinických studií může být dále zúžen podle místa, drogy, intervence, a dalších kritérií.

Obecné informace o klinických studiích je také k dispozici na webových stránkách.

Reference

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute