prokain: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

2-diethylaminoethyl p-aminobenzoátu monohydrochlorid, hydrochlorid de prokain, Gero-Vita, Gerovital, Gerovital-H3, GH-3, KH-3, Procaína, prokain, prokain hydrochlorid.

Prokain je chemická. Lidé ji použít pro medicínu. Dávejte pozor, neplést prokain používané ústy s předpisem prokainem injekčně podávané pouze pod dohledem zdravotnického pracovníka; Prokain se užívá ústy, nebo vzhledem k tomu, jako výstřel pro artritidy, “kornatění tepen” v mozku (cerebrální ateroskleróza), demence, deprese, ztráta vlasů, vysoký krevní tlak, a sexuální problémy s výkonem; Jako injekční předpis pouze, prokain se používá pro lokální anestezii.

Prokain působí jako anestetikum při injekčním podání. Nicméně, prokain nedostane vstřebává dobře, když se užívá ústy. Není jasné, jak by to mohlo fungovat pro lékařské účely, pokud jsou užívány ústy.

Efektivní fo; Bolest, při použití jako předpis výstřel. injekce prokain je FDA-schválený předpis výrobek používá jako lokální anestetikum; Nedostatečná Evidence fo; Artritida; “Kornatění tepen” v mozku (mozková ateroskleróza); Demence; Deprese; Ztráta vlasů; Vysoký krevní tlak; Sexuální problémy; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost prokain pro tyto účely.

Není známo, zda prokain je bezpečné, pokud jsou užívány ústy. To může způsobit některé nežádoucí účinky, včetně pálení žáhy, migrény a závažného onemocnění zvané systémový lupus erythematodes (SLE). SLE vyvolává celou řadu příznaků včetně bolesti kloubů, vyrážka, plicní problémy, a mnoho dalších symptomů; Prokain je v bezpečí, když je předpis jediný produkt uveden jako výstřel ze strany zdravotnického pracovníka jako lokální anestetikum; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: Je nebezpečné používat prokain k samoléčbě, pokud jste těhotná. Pokud jste kojíte, je to také nejlepší, aby se zabránilo používání prokain. Není dostatek poznatků o tom, jak by to mohlo mít vliv na kojence; Myasthenia gravis, progresivní onemocnění, které oslabuje svaly: Pokud máte myasthenia gravis, měli byste neměl být podáván intravenózně prokain (podle IV); Pseudocholinesteráza nedostatek, dědičná porucha: Lidé s touto poruchou jsou citliví na některé anestetik. Máte-li tento nepořádek, ty by neměl být podáván injekčně prokain; Systémový lupus erythematodes (SLE): Prokain může, aby tento stav zhoršit. Nepoužívejte prokain, pokud máte SLE.

Digoxin (Lanoxin) pomáhá srdce bít silněji. Digoxin (Lanoxin) lze také ovládat, jak rychle tluče srdce. Získání injekce prokain může zpomalit tep. Užívání digoxinem s prokainem by mohlo způsobit, že srdeční tep je příliš pomalý.

Prokain je uveden jako výstřel otupit bolest. Přičemž prokain s některými myorelaxancií může způsobit znecitlivění trvat příliš dlouho. Než se dostane injekce prokain svého lékaře, pokud užíváte nějaké myorelaxancií; Některé z těchto myorelaxancií zahrnují atrakurium (Tracrium), pankuronia (Pavulon), sukcinylcholin (Anectine) a další.

Prokain se vstřikuje a používá znecitlivění bolesti. Přičemž prokain s sukcinylcholin může způsobit znecitlivění trvat příliš dlouho.

Tělo se porouchá prokain, jak se zbavit toho. Prokain se člení na chemické látky zvané aminobenzoové kyseliny. aminobenzoové kyseliny může snížit účinnost kyseliny aminosalicylová. Užívání prokain spolu s kyselinou aminosalicylová by mohlo snížit účinnost kyselina aminosalicylová.

Tělo se mění prokain na para-aminobenzoové kyseliny (PABA). PABA může snižovat účinnost některých antibiotik nazývaných sulfonamidy; Některé z těchto antibiotik zahrnují sulfamethoxazol (Gantanol), sulfasalazin (azulfidin), sulfisoxazol (Gantrisin) a trimethoprim / sulfamethoxazol (Bactrim, Septra).

Tyto dávky byly studovány ve vědeckém výzk; BY INJECTIO; Pro bolesti: Recept-jediný produkt je uveden jako výstřel ze strany zdravotnického pracovníka jako lokální anestetikum.

Reference

GHS Gold. Gerovital Direct Prod. www: gerivital.co.uk (Accessed 03.8.1999).

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese