prenatální vyšetření: ultrazvuk, krevní testy, a vaše dítě

Když jste těhotná, prenatální testy vám informace o své zdraví a vaše dítě je. Pomáhají odhalit případné problémy, které ho mohou ovlivnit, jako jsou vrozené vady nebo geneticky podmíněných chorob. Výsledky vám pomůže učinit ta nejlepší rozhodnutí na zdravotní péči před a po vaše dítě narodí.

Prenatální testy jsou užitečné, ale je důležité vědět, jak interpretovat to, co zjistí. Pozitivní výsledek testu neznamená vždy vaše dítě se narodí s poruchou. Budete chtít promluvit se svým lékařem, porodní asistentky, nebo jiného poskytovatele zdravotní péče o tom, co testy znamenají a co byste měli udělat, až budete mít výsledky.

Lékaři doporučují některé prenatální testy pro všechny těhotné ženy. Pouze některé ženy budou potřebovat další screeningové testy pro kontrolu určité genetické problémy.

Existují různé prenatální testy můžete získat ve svém prvním, druhém a třetím trimestru. Některé kontrolovat své zdraví, a jiní získat informace o své dítě.

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

Během těhotenství, dostanete rutinní testy, aby se ujistil, že jste zdravý. Váš poskytovatel zdravotní péče bude kontrolovat vzorky krve a moči za určitých podmínek, včetně

Bude také kontrolovat krevní skupinu a zda vaše krvinky mají bílkovinu zvanou Rh faktor. Můžete také získat

Lékaři mohou také využít prenatální testy hledat známky toho, že vaše dítě je v ohrožení pro určité genetické poruchy nebo vrozených vad. Nemusíte mít tyto testy, ale Váš lékař může doporučit některé aby se ujistil, vaše dítě je zdravé.

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?