poporodní deprese, kdy volat lékaře

Zavolejte svého lékaře, národní sebevražda hotline na 1-800-273-Talk (1-800-273-8255), National Child Abuse linka na 1-800-4-A-DÍTĚ (1-800-422-4453) nebo jiné záchranné služby hned, pokud

Navzdory skutečnosti, že poporodní deprese je již dlouho známo, mnozí odborníci se domnívají, že není správně diagnostikována. Jako znalosti o poporodní deprese roste, další poskytovatelé zdravotní péče hledají rizikových faktorů u svých pacientů již své první návštěvě prenatální péče. Pokud žena je v ohrožení, její poskytovatel zdravotní péče může vyhodnotit její nálady v celé těhotenství. Poté, co žena porodí, měla by i ti zavřou se k ní sledovat známky a příznaky deprese. Její zdravotní stav …

Brzy-li hledat péči

Vaše těhotenství zdravotnickým pracovníkem může být první osoba, která má na vědomí a diagnostikovat poporodní deprese. To je jeden z mnoha důvodů, proč je důležité mít lékařskou prohlídku 3 až 6 týdnů po porodu.

Vy nebo někdo víte, že je vážně uvažovat o spáchání sebevraždy nebo nedávno pokusila o sebevraždu. Závažné příznaky patří tyto myšlenky; Rozhodli jste se na to, jak se zabít, jako se zbraní nebo léků; Nastavili jste čas a místo na to; Myslíte si, že neexistuje žádný jiný způsob, jak vyřešit problém nebo ukončit bolest.

Diagnostika a léčba poporodní deprese může být podle části A

Poradenství může být předkládané dopravcem při

Při přípravě na vaše jmenování, Tvorba většinu svého jmenování.

Slyšíte hlasy; Byli jste přemýšlel o smrt nebo sebevraždu hodně, ale nemáte plán, jak spáchat sebevraždu; Můžete se obávají, že vaše pocity deprese nebo sebevražedné myšlenky nejsou jít pryč.

Máte příznaky deprese, taková; Pocit smutek nebo beznaděj; Nebaví nic; Máte problémy se spánkem; Cítit se vinný; Pocit úzkosti či strach.

Praktický lékař; Rodinný doktor; Psychiatr; Asistent fyzika; Ošetřovatel.

Psycholog; Sociální pracovník; Licencované profesionální poradce; Psychiatr (vše předepsat léky, a mnoho z nich také poskytují poradenství).