geografický jazyk

Geografická jazyk. Jedná se o zánětlivé onemocnění horní a po stranách jazýčku. Jazyk je normálně pokrytý malými růžovo-bílé projekcí vlasy-like (papily). Díky geografické jazykem, náplasti chybí papilám a jsou hladké, červené “ostrovy” obklopené mírně vyvýšených hranicemi. Tyto obnažil skvrny zarudnutí posunu v poloze nad hodinách a dnech. Příčinou tohoto stavu není znát; tam může být nějaký vztah k lupénkou. Geografická jazyk je poměrně časté a není údaj o rakovinu ústní dutiny nebo infekce. Ne léčba je účinná. Podmínkou je do značné míry bez příznaků, ale někdy jazyk může hořet, když je jíst teplé, kořeněné nebo kyselé potraviny.

Color Atlas dětské dermatolog; Samuel Weinberg, Neil S. Próza, Leonard Krista; Copyright 2008, 1998, 1990, 1975, od McGraw-Hill, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Článek: Pero, Geographic

: Mateřská znaménka: Portské víno Skvrny na hemangiomu; : Tipy mít dítěte zdraví kůže; : Běžné dětské Kožní problémy: Od vyrážky až Ringwor; Co vaše vlasy a vlasovou pokožku říká o své zdraví

 Sběr Image

Zdroje: Color Atlas dětské dermatolog; Samuel Weinberg, Neil S. Próza, Leonard Krista; Copyright 2008, 1998, 1990, 1975, od McGraw-Hill, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima