těhotenství – přehled témat

Toto téma obsahuje informace o těhotenství, včetně plánování porodu. Pokud nejste těhotná přesto, Příprava pro zdravé těhotenství. Pro více informací o porodu a porodu.

Můžete být šťastný a nadšený zjistit, že jste těhotná. A vy může být trochu nervózní, nebo strach. Pokud to bude vaše první dítě, může se dokonce cítit zavaleni všechny věci, které potřebujete vědět o tom mít dítě. Tam je hodně co učit. Ale vy nemusíte vědět všechno hned. Si můžete přečíst vše o těhotenství teď, nebo se můžete dozvědět o každé fázi, jak vaše těhotenství pokračuje.

Těhotenství se měří v trimestru těhotenství od prvního dne poslední menstruace, celkem 40 týdnů. Ale full-termín těhotenství může přinést mezi 37 týdnů a 42 týdnů.

Během těhotenství, budete muset testy, aby se dívat na některé problémy, které by mohly nastat. Se všemi testy budete mít, můžete se obávají, že se něco pokazí. Ale většina žen mít zdravé těhotenství. Pokud to je problém, mohou tyto testy najít brzy, takže vy a váš lékař nebo porodní asistentka ji lze léčit nebo sledovat to, aby pomohla zlepšit svou šanci mít zdravé dítě.

Přičemž velkou péči o sebe, je to nejlepší, co můžete udělat pro sebe a své dítě. Vše, zdravý, co děláte pro své tělo pomáhá rostoucí dítě. Zbytek, když ji potřebujete, dobře jíst a pravidelně cvičit. Pijte hodně vody před, během a poté, co jsou aktivní. To je velmi důležité, když je horko venku.

Budete muset mít pravidelné prohlídky. Při každé návštěvě, lékař nebo porodní asistentka vás bude vážit a měřit břicho kontrolovat růst vašeho dítěte. Budete také získat krve a moči a nechte si krevní tlak zkontrolovat.

Je důležité, aby se zabránilo tabákový kouř, alkohol a drogy, chemikálie a záření (jako rentgenovými paprsky). Ty vás i dítě může poškodit.