šlápnout na brzdu noční přejídání

Když je absolutně nejhorší čas, aby přejídat, metabolicky mluví? Mnozí odborníci se shodují, že je noc, kdy naše těla mají nejmenší potřebu kalorií.

Přesto “v Americe, jíme více při večeři než jakákoli jiná jídla,” říká v US Department of Agriculture výzkumník Shanthy Bowman, PhD.

To platí zejména pro ty z nás, kteří jsou obézní, podle nedávného průzkumu národní USDA. Bylo zjištěno, že lidí s nadváhou tendenci jíst mnohem více kalorií než normálním hmotnosti dospělých při večeři (při jídle jen o něco více kalorií při snídani a oběd).

Večeře není jediný problém, a to buď. Zatímco odpoledne je nejpopulárnější čas na svačinu, večerní občerstvení jsou v pozici č.2. Podle nedávné studie z University of Texas v El Pasu, snacking v noci je to všechno až příliš snadné přejídat. To proto, že jíst později v průběhu dne může být méně uspokojivé než jíst stejné množství potravy dříve v průběhu dne.

Strava velikost inklinuje ke zvýšení v průběhu dne, s vrcholy v době obědů a večeří. Jedna studie ukázala, že účastníci jedli 42% jejich celkových denních kalorií během a po večeři; Svůj příjem potravy večer bývá poměrně vysokým obsahem tuku ve srovnání s dříve, že v jídle; Čím delší je mezera mezi večeří a předchozí jídla nebo občerstvení, tím větší je večeře. Je zajímavé, že mezera mezi jídly je významným ukazatelem množství jídla pouze večeři; Lidé, kteří jedí v noci lehce skončit jíst méně kalorií a gramů tuku celkově než lidé, kteří jedí velké večeře a noční občerstvení. Podle výsledků jedné studie, lidé, kteří měli lehké občerstvení v noci jedli 9,3% méně celkového počtu kalorií a 10% méně tuku celkově než ti, kteří jedli větší noční občerstvení.

“Příjem do pozdních nočních hodin postrádá sytící hodnotu a může mít za následek vyšší celkový denní příjem kalorií”, říká vedoucí výzkumník této studie je, John de Castro, PhD, předseda katedry psychologie na University of Texas v El Pasu.

Za ta léta, De Castro výzkum do velikosti jídla, jídlo vzory a distribuce kalorií Ukázalo se některé další poznatky o večerním jídlem

Obezita expert Edward Saltzman, MD, si myslí, že skutečným problémem není ani tak, že bychom spálit méně kalorií v noci, ale noční jídlo má tendenci vést z nezdravých dietní režim. Tyto tři typy problémů jídlo-vzor Saltzman vidí nejčastěji jsou

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

Lidé nemají jíst během dne a pak se stát hladový a přejídat v noci. “Pokud se lidé diví, proč nejsou hladoví v dopoledních hodinách, může to být proto, že jedli příliš mnoho noc předtím,” vysvětluje Saltzman, což energetický metabolismus vědec s Jean Mayer USDA Human Nutrition Research Center na stárnutí na Tufts University; Jídlo se používá pro všechny druhy emocionálních důvodů na konci pracovního dne (jako relaxans, jako zábavu, jako rozptýlení, atd .; Eating stane spojené s sedavý způsob života, jako je sledování televize. Jinými slovy, dostaneme do vzoru stravování, zatímco my dívat se na televizi nebo používat počítač – činnosti mnozí z nás mají tendenci dělat ve večerních hodinách.