screening rakoviny prostaty (pdqто): screening [] -O tomto souhrnu PDQ

Účelem tohoto shrnutí

Rakovina prostaty otcův změnil tenisová legenda John McEnroe, který se obrátil 50 v únoru. McEnroe míval alespoň jednu věc společnou s obyčejnými kluky: Málokdy viděl lékaře nebo dal jeho vlastní zdraví hodně myslel. To vše se změnilo před pěti lety, kdy jeho otec, nyní 74, byl diagnostikován s rakovinou prostaty; “Je to opravdu zvedl jsem informovanosti,” říká čtyřnásobný šampión US Otevřít. On naplánováno jeho první antigen testem prostatický specifický – je screeningový test na rakovinu prostaty, který je také nazýván …

Recenzenti a aktualizace

Tento přehled je pravidelně přezkoumávána a v případě potřeby aktualizován screening PDQ a prevenci redakční rady, která je redakčně nezávislá na National Cancer Institute (). Souhrn odráží nezávislé přehled literatury a nepředstavuje politické prohlášení, nebo o National Institutes of Health (NIH).

Členové rady prohlédnout nedávno publikovaných článků každý měsíc určit, zda článek by měl

Změny souhrny jsou provedeny na základě dohody procesu, ve kterém členové představenstva vyhodnotit sílu důkazů v publikovaných článků a zjistit, jak by měl být tento článek v souhrnu.

Jakékoliv připomínky nebo dotazy týkající se souhrnu obsahu by měl být předložen Cancer.gov prostřednictvím webových stránek své kontaktní formulář. Nekontaktovali jednotlivé členy představenstva s dotazy nebo připomínky k shrnutí. Členové správní rady nebude reagovat na jednotlivé dotazy.

Úrovně důkazu

Některé z referenčních citací v tomto souhrnu jsou doprovázeny level-of-důkazů označení. Tato označení jsou určeny k pomoci čtenářům posoudit sílu důkazů podporujících používání konkrétních zásahů či přístupy. PDQ Screening a prevence Redakce využívá formální důkazy hodnotící systém ve vývoji svých level-of-důkaz označení.

Oprávnění používat tento souhrn

PDQ je registrovaná ochranná známka. I když se obsah dokumentů PDQ může být libovolně použity jako text, není možné, pokud je uveden v celém rozsahu a je pravidelně aktualizován identifikován jako PDQ Souhrnné informace rakoviny. Nicméně, autor by bylo povoleno napsat větu, například ” ‘s PDQ informační rakovina souhrnu o prevenci rakoviny prsu uvádí rizika stručně: [patří výňatek ze shrnutí].”