reality show nabízí výživě člověka

Zlato, jsme zabíjením děti je poslední v dlouhé řadě televizní reality show. Ten však má twist: Spíše než bikiny a buff subjekty na tropickém ostrově uprostřed ničeho, se zaměřuje na měnící se životy dětí a jejich rodin, kteří jsou na cestě k nadváze, underexercised a all- kolem nezdravé.

Jedná se o nutriční výživě člověka série pro rodiny s dětmi, “říká Lisa Hark, RD, PhD, hostitel nové show, která měla premiéru na začátku dubna na The Learning Channel.” Přišli k nám, protože jsem ztratil kontrolu, které potřebují pomoc dostat jejich dětské stravy na správné cestě, a oni nevykonává. Rodiče mi řekli, že uvízl a potřebuje pomoc.

Formát medu, jsme zabíjením děti je jednoduchý: Vezměte 13 rodin z celé Ameriky, kteří jsou v zoufalé potřebě nutriční pomoc a poradenství v oblasti fyzické aktivity, poskytovat jim s odborníky špičkových, kteří mohou pomoci udržet na uzdě své problémy, a v průběhu tří týdnů dostat děti a rodiče zpátky na trať tím, že jim nástroje, které potřebují k udržení zdravé tyto změny pro dlouhodobém horizontu.

Jedná se o tradiční rodiny, “říká Hark, ředitel pro vzdělávání a Programu prevence výživy na University of Pennsylvania School of Medicine ve Filadelfii.” Představují odhadem 16% dětí a dospívajících ve věku 6-19 let, kteří mají nadváhu. Není to jen jedna věc: To je sedavý způsob života, je to nedostatek pohybu, nadměrné pití soda, jíst příliš mnoho cukru, a ne jíst dostatek ovoce a zeleniny. Ty představují typické rodiny, a publikum se může vztahovat na to, co procházejí.

Hark navštívil každá rodina třikrát a během své první návštěvy, položila základní pravidla, jako žádný sladkých pochutin, což omezuje čas TV, pravidelným cvičením, spaním rutina a jíst večeři společně jako rodina.

Zatímco pravidla byla traumatizující natolik, aby některé z rodin, snad nejvíce zarážející byl high-tech zařízení Hark používán dát rodinám drsné budíček. Použití technologie fotit děti a prosazovat jejich věk do 40 let, Hark a její tým mohl dát rodičům nahlédnout do budoucnosti – a to nebylo dost.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky