pylorostenóza příčiny, příznaky, léčba

Pylorostenóza je problém s žaludku dítěte, který způsobuje silnému zvracení. To se stane, když dítě je Pylorus, který spojuje žaludek a tenké střevo, bobtná a zahušťuje. To může uchovávat potraviny v pohybu do střeva.

Odborníci nevědí, co způsobuje pylorostenóza. To může být předán přes rodin.

Dítě se může pylorostenóza

Zvracení obvykle začíná postupně. Vzhledem k tomu, Pylorus stává těsnější, zvracení může být častější a silnější.

Vzhledem k tomu, zvracení pokračuje, může vaše dítě

Lékař bude dělat fyzickou zkoušku a požádat o příznacích vašeho dítěte. Pokud vaše dítě má pylorostenóza, lékař může být schopen cítit malou bulku v horní části břicha.

V některých případech může vaše dítě potřebovat zobrazovací vyšetření, jako je například horní části zažívacího (gastrointestinálního) označení řady nebo břišní ultrazvuk. Vaše dítě může také potřebovat krevní testy, aby zjistil, zda on nebo ona je dehydratovaná.

Stenóza pyloru se zpracuje s chirurgickým zákrokem na rozšíření otvoru mezi žaludku a tenkého střeva. Chirurgie zřídka způsobuje problémy, a téměř všechny děti úplně uzdraví. Po operaci, vaše dítě pravděpodobně nebude mít pylorostenóza znovu.

Vaše dítě pravděpodobně bude připravena jít domů během 2 dnů po operaci. Zapojení do péče o své dítě, zatímco on nebo ona je v nemocnici vám mohou pomoci cítit pohodlně, když budete mít své dítě domů. Promluvte si s lékařem o tom, jak krmit své dítě a co může očekávat. Je to normální cítit nervózní, ale nebojte se držet a zpracovávat své dítě.

Zvracet brzy po krmení; Mají plné, otok horní břicho po krmení; Zákon úzkostlivý a hladový spoustu času; Mají méně a tvrdší stolici, než je obvyklé; Méně moči, než je obvyklé.

Zhubnout; K dehydrataci; Buď ospalejší, než je obvyklé a velmi vybíraví při vzhůru.