Přehled prediabetes léčba

diabetes Trends

Vaše léčba prediabetes se zaměří na hubnutí, jíst zdravé potraviny, a dostat aktivní. Toto je vaše šance zvrátit Prediabetes, takže to není zase do diabetu 2. typu. Dělat tyto věci vám také pomůže vyhnout se dalších zdravotních problémů, jako jsou srdeční onemocnění a mrtvice, které jsou spojené s cukrovkou.

Většina lidí, kteří mají Prediabetes nadváhou a mají index tělesné hmotnosti (BMI) 25 nebo vyšší. Chcete-li zjistit svůj BMI, použijte interaktivní nástroj: Je váš BMI Zvýšení vaší zdravotní rizika?

Pokud máte BMI 25 nebo vyšší, se snaží přijít o 5% až 10% své tělesné hmotnosti. Například, pokud si váží 200 liber za cíl přijít o 10 až 20 liber.

Zdravá hmotnost pomáhá použití tělo inzulin tak, jak by mělo. Hubnutí může také nižší inzulinovou rezistenci u lidí, kteří mají Prediabetes. Čím více budete ztratit, tím více budete mít prospěch, tak dlouho, jak to udělat v zdravým způsobem.

Jak to uděláte, je na vás. Jedním ze způsobů, jak začít, je tím, že zdravé změny stravovacích, že můžete pokračovat v tom čase. Zkuste snížit počet kalorií jíte a pijete a přidání více aktivity do nového dne. O pomoc, hmotnost management.

Jeden muž příběh

Jerry, 54

Jerry se přihlásili k programu hubnutí a začal denní jídlo deník sledovat, co a kdy jedl. Dodal, procházky po okolí a návštěvy posilovny na jeho rutinu. V 7 měsících, upustil 25 liber-asi 10% své tělesné hmotnosti.

“Nebylo to snadné. Měla jsem nějaké výkyvy nahoru i dolů, a to zejména v průběhu prázdnin. Hele, mám rád k jídlu. Někdy je těžké zůstat soustředěný. Ale sledování toho, co, kdy a proč jsem jíst mi pomáhá k jídlu méně. “- Jerry

Více informací o Jerry.

Omezit množství nezdravých tuků, které jíte, jako nasycené tuky, trans-tuků a cholesterolu; Řez kalorií; Limit sladkosti.

Konzumace vyvážené stravy je jedním z nejlepších věcí, které můžete udělat pro sebe a pro své zdraví. Zkusit

O pomoc, zdravé výživy.