psychiatrie, psychologie, poradenství a terapie: co můžete očekávat

Psychiatrie a psychologie jsou překrývající profese. Praktici v obou – psychiatry a psychology – jsou profesionálové duševního zdraví. Jejich oblasti odborných znalostí je mysl – a jak to ovlivňuje chování a pohodu. Často pracují společně, aby se zabránilo, diagnostice a léčbě duševních onemocnění. A oba jsou odhodláni pomoci lidem zůstat psychicky dobře.

Tím Maggy Jak; Tyto omlazující účinky heřmánku; Je mi líto říci, že Petr nebyl velmi dobře v průběhu večera. Jeho matka ho dát do postele, a dělal nějaké heřmánkový čaj a dala dávku to Petrovi! “Jednu polévkovou lžíci mají být přijata na postel-time.” –The Tale of Peter Rabbit, Beatrix Potte; Milý Peter Rabbit a jeho nepříjemné dovádění! Trvalo více než důtka matčiných se ho uklidnit po jeho trýznivé zkušenosti v pana McGregor zahradě. Byl to jemný …

Ale tady je návod můžete použít, které vám pomohou, aby si cestu přes tento bludiště.

Problémy s duševním zdraví, a to zejména v případě, že jsou chronické, může být vysilující. Vaše tělo může fyzicky reagovat na depresí nebo úzkostí podobně jako to dělá na fyzické nemoci. A někdy, psychické problémy mohou být ve skutečnosti způsobeno fyzické kondici. Takže první osoba, která má zjistit, zda si myslíte, že máte duševní problém je vaše primární péče lékaře.

Váš lékař bude ptát na vaše příznaky, jak dlouho jste byl jim mají, a zda jsou konstantní nebo přicházejí a odcházejí. Lékař bude kontrolovat fyzické problémy, které by mohly být příčinou vašich příznaků a pomůže vám rozhodnout, jaký typ duševního zdraví profesionální a jaký druh léčby by mohlo být pro vás nejlepší.

Lékař vás mohou odkazovat na některý z následujících odborníků na duševní zdraví

Psychiatr. Psychiatr je lékař (M. D. nebo D.O.), který se specializuje na prevenci, diagnostice a léčbě duševních chorob. výcvik Psychiatr začíná čtyři roky lékařské fakulty a následuje jednoroční stáž a nejméně tři roky specializované odborné přípravy jako psychiatrické rezident. Psychiatr je vyškolen k odlišení problémy duševního zdraví z jiných výchozích zdravotních problémů, které by mohly představovat s psychiatrickými symptomy. Oni také sledovat účinky duševní nemoci na jiných fyzikálních podmínek (například problémy se srdcem nebo vysoký krevní tlak) a účinků léků na těle (například hmotnost, hladina cukru v krvi, krevního tlaku, spánku a ledvin nebo jater fungování).

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání