placení za biologics k léčbě Crohnovy: Intervence protidrogové programy

Biologický lék může zmírnit příznaky vašeho Crohnovy a pomohou zůstat bez příznaků onemocnění po dlouhou dobu. A to vás může stát hodně peněz.

Termín zánětlivé onemocnění střev (IBD) popisuje skupinu poruch, při kterých dochází k zánětu střeva. Nejpravděpodobnější příčinou je imunitní reakce má tělo proti své vlastní střevní tkáně; Dva hlavní typy IBD jsou ulcerativní kolitida a Crohnova nemoc. Ulcerózní kolitida je omezena na tlustého střeva nebo tlustého střeva. Crohnova choroba, na druhé straně, může zahrnovat jakoukoli část gastrointestinálního traktu od úst do konečníku. Nejvíce obyčejně, i když to má vliv na tenkého střeva …

Biologics jsou těžké udělat, a který pohání zvyšují cenu. Jeden rok léčby může přidat až o $ 20,000. I když máte zdravotní pojištění, budete muset zaplatit 25% až 35% z ceny léku.

Mnoho farmaceutických firem a soukromých organizací nabízejí programy, které poskytují drogy při nízké nebo žádné náklady. Tyto zdroje vám mohou pomoci nebo odkazují vám ke skupině, která může

Dobré dnů od chronické nemoci fondu může pomoci pokrýt náklady na svých drogových copayments pokud vaše zdravotní pojišťovna hradí jen velmi málo nákladů.

NeedyMeds vás může vyplnit na více než 2400 programů pomoci drog. Můžete zjistit, které pomáhají plat pro každý typ biologické používá k léčbě Crohnovy choroby. NeedyMeds také poskytuje seznam státem podporovaných programů a diskontních drog karet.

Partnerství pro předpis pomoc má fakta o více než 475 veřejných i soukromých programů, které nabízejí nižší náklady nebo volné léky, včetně více než 180 drog firemních programů.

Access Foundation pacienta Network vám může pomoci platit za out-of-pocket náklady, včetně drog copays, pokud vaše platby pojistného plnění jsou příliš nízké.

Rx Assist má soubor programů pacienta pomoci, stejně jako seznam drog slevových karet.

Crohnovy a kolitida založení Ameriky může poskytnout další zdroje.

Obecně platí, že když lékař předepíše lék, nebo si koupit bez lékařského předpisu, výběru generickou verzi můžete ušetřit peníze. To je proto, že když vyprší patent lék tvůrce, jiná společnost může produkovat generické verze léku bez placení rané náklady na výzkum a vytvořte ji. Tyto léky mají stejné účinné složky, ale levnější.