peptický vřed, co zvyšuje riziko

Následující věci mohou zvýšit svou šanci na získání peptický vřed a může zpomalit hojení vředu již máte

Potřebujete úlevu pro bolestivé, itchinghemorrhoids? Nebo ještě lépe, jak byste chtěli, aby se zabránilo vzplanutí v první řadě; Asi 10 milionů lidí na světě trpí hemeroidy, které jsou oteklé žíly v konečníku nebo kolem řitního otvoru. Mohou být interní nebo externí; Vnější hemoroidy více obyčejně způsobit příznaky bolesti a svědění, když podrážděné. Vnitřní hemoroidy jsou obecně bezbolestný, ale může způsobit krvácení. “Mohou způsobit jasně červené krvácení z konečníku, ale pokud jste krvácení, nepředpokládejte, že je to …

Některé věci, které nemůžete ovládat může zvýšit riziko vzniku vředu. Tyto zahrnují

Užívající nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Mezi ně patří aspirin, ibuprofen (jako je Advil) a naproxen (například Aleve); Kouření; Nadměrné pití alkoholu. To je více než 2 nápoje denně u mužů a více než 1 nápoj denně pro ženy.

Helicobacter pylori Helicobacter pylori (H. pylori), nejčastější příčinou vředu; Fyzický stres způsobený vážné nemoci nebo úrazu (jako hlavní trauma, chirurgie, nebo musí být na ventilátor, který pomáhá s dýcháním); Hypersekrecí stav, ve kterém váš žaludek produkuje příliš mnoho kyseliny; Osobní nebo rodinná anamnéza vředů.