nočník: kluci versus holky

Kdo je těžší nočník vlak: chlapci nebo dívky? Může chlapci a děvčata jak se nočník vyškoleni stejným způsobem? V on-line diskusi o nočník školení, host rodičovství expert Laura Jana, MD, nabízí vhled do rozdílech a podobnostech mezi pohlavími, pokud jde o nočník.

Je pravda, že v průměru, chlapci mají tendenci nočník trénovat o něco později než dívky, říká Jana. Ale vzor neplatí pro každé dítě. (Její vlastní dcera dokončena nočník ještě dlouho po její dva synové dělali.) Říká, že podle akademie pediatrie, batolat a dětí předškolního chlapci mají tendenci být více fyzicky aktivní než dívky, a proto je méně pravděpodobné, že sedět v klidu – faktorem, který by jistě přispět k nočník zpoždění.

Jana a jedna maminka souhlasí s tím, že každé dítě bude trénovat v jeho nebo její vlastní cestě, a volném čase. I když, jak s přibývajícím věkem, bude chlapci močit ve stoje, Jana doporučuje první trénink chlapce používat nočník vsedě. To eliminuje pokušení sprej a udržuje je sedět dost dlouho, aby složit stolici na záchodě.

Jedna matka přiznává, že s použitím co se nazývá “přístup Lazy mámy” – čekání na nočník vlak, dokud její děti mohly oblékat a svlékat sám. Takže jejích dětské věkové kategorie v tréninku se pohybovaly od 2 až 4 let. Zjistila, že nejtěžší věc, o to bylo připustil, že když nočník vyškoleni nebyl její volba – to bylo jejich.

Zažili jste nočník rozdíly mezi chlapci a dívkami? Podělte se o své zkušenosti s komunitou.

Přidat se k této diskusi o rodičovství Společenství

Laura Jana, MD, je dokonalý rodičovství poradce a zdraví dětí obhájce, hrdá matka tří dětí, a Omaha bázi pediatr. Více

Vědět, kdy ke hvězdě; Manipulace nehodu; Povzbudivé cleanlines; Cestování při tréninku