Léčba rakoviny penisu (pdqто): Léčba [] – obecná informace o rakovině penisu

Incidence a mortalita

Prevence rakoviny je akce učiněná s cílem snížit riziko vzniku rakoviny. O prevenci rakoviny, počet nových případů rakoviny ve skupině nebo populaci se snižuje. Doufejme, že to snížit počet úmrtí způsobených rakovinou; Chcete-li zabránit nové rakoviny spouštění, vědci se podívat na rizikové faktory a ochrannými faktory. Cokoliv, co zvyšuje pravděpodobnost vzniku rakoviny, se nazývá rizikový faktor rakoviny, něco, co snižuje vaše šance na vzniku rakoviny, se nazývá rakovinu ochranný …

Rizikové faktory

Penilní rakovina je vzácná ve většině vyspělých zemích, včetně Spojených států, kde je sazba je nižší než 1 na 100 tisíc mužů ročně. Některé studie naznačují souvislost mezi lidskými papilomaviry (HPV) infekce a rakovina penisu [2, 3, 4, 5] Pozorovací studie prokázaly nižší výskyt penisu HPV u mužů, kteří byli obřezaného (poměr, 0,3,. 95% spolehlivost interval, 0,16-0,85). [6] Některé, ale ne všechny, pozorovací studie také ukazují, že pes novorozence obřezání spojeny se sníženým rizikem rakoviny penisu. [7, 8] Podle publikovaných údajů, v případě, že vztah je kauzální, množství potřebné k léčbě byla asi 909 circumcisions, aby se zabránilo jeden případ invazivní rakoviny penisu [9].

léčba Přehled

Když diagnostikována brzy (fáze 0, etapu I a fáze II), rakovina penisu je velmi léčitelná. Kurabilita prudce klesá k fázi III a stadiu IV. Vzhledem k vzácnosti tohoto rakoviny ve Spojených státech, klinické studie specificky na rakovinu penisu nejsou časté. Pacienti s rakovinou fázi III a IV stadia mohou být kandidáty pro fázi I a fázi II klinických zkoušek testování nových léčiv, biologických nebo chirurgické techniky ke zlepšení lokální kontroly a vzdálené metastázy.

Volba léčby závisí na následujících faktorech: [10, 11]

Reference

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute