chránit oči při sportu

Ochranné oční převodovky nesmí být v módě na basketbalovém hřišti nebo diamant baseballu, ale myslet na chvíli o logice chránit naše oči.

Diagnostikovat růžové oko (zánětu), váš lékař hledat obvyklé příznaky, jako je pálení, svědění očí, které vypouštějí hustý, lepkavý hlen a trhání. Lékař může trvat tampon výtoku z oka poslat do laboratoře určit příčinu. Často je příčina může být určena ze svých symptomů, anamnézy a nálezů oko zkoušky samotné. Většinu času, je léčba začít ihned při laboratorní výsledky jsou v řízení. Léčba pak může být upravena na základě výsledků …

Zlomeniny a pohmožděniny bude léčit, ale vážné poranění oka může vás na vypnutém seznamu ze svého oblíbeného sportu po celý zbytek svého života.

Způsoby, jakými mohou být nechráněné oko zraněno při sportovní události jsou příliš četné k počtu. Ale způsob, jakým můžeme chránit naše oči jsou jednoduché a přímočaré. To je obzvláště důležité, aby děti, které se učí koordinovat nebo kteří mají nízké úrovně kvalifikace nosit ochranné brýle zařízení. Aby se snížilo riziko vážného zranění oka, je třeba dodržovat následující bezpečnostní předpisy při hraní.

Baseball. V případě putující hřišti, míč ztratil na slunci nebo hozený bat, hráč baseballu by měl nosit ochranná maska ​​vyrobený z odolného plastu nebo polykarbonátového materiálu spolu s oční brýle nebo oční stráže.

Basketball. Basketbalisté měli nosit oční brýle po celou dobu v případě potulný loket, zbloudilou pytli z prstu jiného hráče, nebo dokonce errantly házet basketbal.

Fotbal a fotbal. Stejně jako ostatní kontaktní sporty, potulný loket, koule, noha, nebo prstem může způsobit vážné škody na nechráněné oko. Hráči by měli nosit sportovní oční stráže a ve fotbale, plná ochranná maska ​​by také měly být nošeny.

Hokej. Někdy dobré podívat se na zubech hokejisty je? Představte si, že takové poškození zraku. Hole, puky a lokty všechny volně létat během hokejového zápasu a hráč by měl nosit plné polykarbonátové materiálu nebo drátěné masku, aby se zabránilo oko a dalších možných poranění obličeje.

Tenis nebo ricochet. Chcete-li chránit oči před putující nebo chybně odhadl míč, nebo v případě ricochet, raketa vašeho soupeře, ochranné brýle oční nutno nosit po celou dobu při hraní těchto sportů.