těhotenství mýty, DOS a nedělat

Jsi těhotenství přilákal spoustu dobře míněné rady o tom, co se vyhnout udržet si své zdraví. Takže, co se domnívat, (jiné než to, co Vám lékař neřekne)?

CDC říká listerióza, je nemocí přenášených potravou s mírnou chřipku-jako symptomy, které lze přehlédnout, může vést k předčasnému porodu, potratu, těžké nemoci nebo smrti dítěte. Americký Department of Agriculture varuje, že nebudete jíst nepasterizovaného měkké sýry (a jiné nepasterizované mléčné výrobky), hotdogů, nebo oběd maso, pokud nebyly správně uvařené.

Sýry vyrobené v USA, musí být vyrobeny z pasterizovaného mléka (tento proces zabije listerióze organismus), takže jsou poměrně bezpečné. Dovezené, nepasterizované, nebo lokálně na míru “přírodní” měkké sýry jsou potenciálně problematické. Ty mohou zahrnovat Brie, Camembert, feta, koza, Montrachet, Neufchatel a QUESO fresku. Listerie mohou být také nalezeny v nepasterizovaného poloměkké sýry (o něco více pevných sýrů, které nejsou snadno roštem a jsou často potažené voskem, aby se zachovala vlhkost a prodloužit životnost). Semi-měkké sýry obsahují Asiago, modři, zděný, Gorgonzola, havarti, Muenster, a Roquefort.

Čedar, mozzarella, smetanový sýr a tvaroh jsou v pořádku.

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

Minimální škodlivé účinky Bylo prokázáno, že z použití umělého sladidla aspartamu v těhotenství, v závislosti na Siobhan M. Dolan, MD, docent porodnictví a gynekologie na Albert Einstein College of Medicine v Bronxu, NY Říká každodenní stravy pop nebo aspartam-slazené jogurt je pravděpodobně neškodný pro těhotné ženy.

Většina studií ukazují žádné nežádoucí účinky od tří nebo čtyř šálků kávy denně během těhotenství. Přesto někteří lékaři a porodní asistentky jsou opatrné a přejděte na studiích spojujících java pro hyperaktivitu s poruchou pozornosti (ADHD) a migrény. Tam jsou některé údaje, které naznačují, že velké množství kofeinu vedou k nízkým birth- porodní hmotností.

Nicméně, pokud se rozhodnete pít kávu, umírněnost je klíčem. “Někdy je to těžší na vás přestat úplně,” říká Dolan. “Těhotenství je dost těžké na vás.

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?