Rakovina prostaty: přehled & fakta

Rakovina prostaty je jednou z nejčastějších typů rakoviny u mužů. Genetika a věk hrají roli v jeho vývoji. Ale co ostatní rizika se jedná?

Rakovina prostaty je nejčastější rakovinou u mužů a u většiny mužů roste velmi pomalu. Získejte přehled o nemoci.

s slideshow se vztahuje na rakovinu prostaty: kdo je na rizika, symptomy, testy, staging, léčby, přežití, a potraviny, které mohou pomoci snížit riziko rakoviny prostaty.

Dieta a genetika mohou být faktory, které ovlivňují vývoj rakoviny prostaty, ale nejsou jediní. Zjistit, co výzkum ukázal.

Věk, rasu, stravě, rodinná anamnéza – i sedavý způsob života – to vše může hrát roli v přispívání ke svým karcinomem prostaty rizik. Nauč se jak.

Získání screening rakoviny prostaty: Pokud byste měli nebo ne? Většina screeningové testy mají rizika. Získat Informe; naučí rizika, takže můžete učinit správné rozhodnutí.

Existuje souvislost mezi grilem a rakoviny prostaty? Jak se o high-tuk stravy? Zjistěte si, co nasvědčuje tomu, a naučit pár jednoduchých způsobů, jak si můžete vytvořit svůj strava zdravější jeden.

To nemusí být možné, aby se zabránilo rakoviny prostaty, ale může být schopen snížit riziko. Zjistěte, jak brát vitamín E, měnící svůj jídelníček a další metody mohou hrát roli.

Přes diskusi, většina lékařů souhlasí s tím, že antigen (PSA) krevní test prostatický specifický zůstává důležitým a nezbytným diagnostický nástroj. Zjistěte, proč.

Můžeme skutečně léčit – nebo prevenci – rakoviny prostaty s protinádorovým dietu? Zde je názor jednoho zdravotník je.

Poté, co byl diagnostikován s rakovinou prostaty, 63-letý Wade Breed naučil tam může být velké výhody převážně vegetariánskou stravu. Můžete takovou dietu pomoci? Zjistit více.