předčasného porodu – přehled témat

Toto téma popisuje, jak předčasného porodu má vliv na těhotnou ženu. Chcete-li vědět, jak to má vliv na dítě poté, co on nebo ona se narodí, předčasně narozených dětí.

Předčasný práce je práce, která přichází příliš brzy, mezi 20 a 37 týdnech těhotenství.

Při porodu, děloha smlouvy o otevření děložního čípku. Jedná se o první fázi porodu. V plné období těhotenství, to se nestane, dokud alespoň týden 37.

Předčasný porod je také nazýván předčasný porod.

Placenta odděluje předčasně z dělohy. Tento jev se nazývá placenta abruptio; Je těhotná s více než jedno dítě, jako dvojčata nebo triplety; Infekce v matčině děloze, která vede k zahájení práce; Problémy s dělohy nebo děložního hrdla; Lék nebo konzumace alkoholu během těhotenství; Matčina voda (plodové vody) lámání před začátkem kontrakce.

Čím dříve dítě nezaujme, tím vyšší je šance, že on nebo ona bude mít vážné problémy. To proto, že mnozí z dítěte orgánů-zejména srdce a plic -aren’t ještě plně dospělý.

Pro děti narozené před 24. týdnem těhotenství, šance na přežití jsou velmi štíhlé. Mnozí, kteří přežili mají dlouhodobé zdravotní problémy. Mohou mít také potíže s učení a mluvit as pohybující se jejich těla (špatná motorika).

Příčiny předčasného porodu patří

Často příčinou není známa.

Někdy lékař používá léky nebo jiné způsoby, jak zahájit práce brzy kvůli problémům s těhotenstvím, které jsou nebezpečné pro matku a její dítě.

To může být těžké říct, kdy začne práce, zvláště když to začne brzy. Takže pozor na tyto příznaky

Pravidelné kontrakce za hodinu. To znamená, že asi čtyři nebo více za 20 minut, o 8 nebo více do 1 hodiny, a to i poté, co jste měl sklenici vody a odpočívají; Netěsní nebo tryskající tekutiny z pochvy. Můžete si všimnout, že je růžové nebo načervenalé. To se nazývá odtok plodové vody, také známý jako voda lámání. Když se to stane před začátkem kontrakce, je to tzv předčasný odtok plodové vody, nebo PROM. Když se to stane před 37. týdnem těhotenství, to je nazýváno předčasným odtok plodové vody, nebo PPROM; Bolest, která se cítí jako menstruační křeče, s nebo bez průjmem; Pocit tlaku v pánvi nebo podbřišku; Tupá bolest v dolní části zad, pánve, dolní břicho nebo stehna že nejde daleko; Necítí dobře, včetně toho, že horečka nelze vysvětlit a je příliš unavený. Vaše břicho může bolet, když stisknete na ní.

Pokud vaše kontrakce zastavit, oni mohou byli Braxton Hicks kontrakce. Jsou to někdy nepříjemné, ale není bolestivé utažení dělohy. Jsou jako praxe kontrakce. Ale někdy to může být těžké poznat rozdíl.