párty na dietě: ne rozmazlovat a jíst příliš mnoho kalorií

Jay Williams, Ph.D.

Standardní odpověď vzhledem k letité otázku, jak jíst rozumně při stranami, “Jez před odjezdem.” Opravdu? Bylo, že někdy pracoval pro každého? Pokaždé, když jsem to udělat, jsem skončit jíst dvakrát: jednou, než půjdu a znovu poté, co jsem se tam dostat. Pokud bychom jedli na večírcích jen proto, že jsme byli hladoví nebo jídlo bylo dobré, tip by mohlo fungovat – ale většina kalorií stran jsou emocionální nebo sociální (nebo obojí).

Po letech se snaží, jsem konečně zvládl vědu jíst zdravě na večírcích. Zde jsou tři úrovně party-potravinářského zvládnutí můžete vyzvat na příští setkání. (Thanksgiving nepočítá – to je vaše one dostat ven z vězení kartu zdarma).

Vyberte si tři nejlepší výběry a dostat se přes bufetu tak rychle, jak je to možné. Pozastavení lze snadno přidat 500 až 1000 kalorií na talíři. Line-řezání je povoleno. Sit-down večeře jsou těžší, a to zejména s hostitelkou přemýšlel, proč jste neměli dopřát smaženými sýrovými kuličkami. Řešení: Ponechte prázdné kalorie na talíři a tvrdí, nesnášenlivostí laktózy, nebo že jste velmi alergický. Oba tyto White Lies jste pracoval pro mě v nouzi.

Pokud je server přijde s podnosem lahodných-hledají, ale nepoznání předkrmů, ujistěte se, že se zeptat, co jsou před objevovat jednu do úst.

Měsíc předtím: Pokud mluvíme dovolenou stranou (Thanksgiving přes Silvestra), dostat se do svého bojového hmotnosti tak získává jednu nebo dvě libry nebude to katastrofa a budete stále moci zip že sexy Nový rok Eve šaty. (Mimochodem, tato stejná taktika bude fungovat pro svatby, promoce či slučování rodin v průběhu roku.) Jestliže to bude trvat čtyři týdny vypadat co nejlépe, pravděpodobně nebudete chtít vrátit zpět všechna ta práce v jednom víkendu.

Týden předtím: oznamuje, že jste přinášet svůj oblíbený pokrm. Neptejte se, “Co mohu přinést?” Odpověď na tuto otázku je vždy “Nic” nebo “láhev vína.” Přineste zdravý pokrm, kterou milujete, a dej to na talíři jako první.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …