alergická kontaktní dermatitida

Alergická kontaktní dermatitida (reakce na dočasné tetování). Kontaktní alergie na dočasné tetování se stává stále běžnějším jevem. Ve většině případů, tetování materiál neobsahuje čistou heny, ale je směs hnědého heny s paraphenylenediamine (PPD) s názvem černá henna. Pacient je alergický na PPD v tetování. Ve skutečnosti, že koncentrace PPD v černé heny je vyšší, než je vidět v komerčních barvy na vlasy. Po vyřešení ekzematické kožní vyrážka, postinflammatory hyperpigmentace může přetrvávat po značnou dobu.

Color Atlas dětské dermatolog; Samuel Weinberg, Neil S. Próza, Leonard Krista; Copyright 2008, 1998, 1990, 1975, od McGraw-Hill, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Článek: Kontaktní dermatitida

: Mateřská znaménka: Portské víno Skvrny na hemangiomu; : Tipy mít dítěte zdraví kůže; : Běžné dětské Kožní problémy: od vyrážky na kožního onemocnění

 Sběr Image

Zdroje: Color Atlas dětské dermatolog; Samuel Weinberg, Neil S. Próza, Leonard Krista; Copyright 2008, 1998, 1990, 1975, od McGraw-Hill, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima