rodičovství chyb se stupněm-schoolers: overscheduling, šikana, hmotnost a další

Pokud máte děti v základní škole, určitě máte svou práci jako stvořený pro vás, jak budete snažit podporovat zdravý životní styl a pomoci jim vytvořit si pozitivní vnímání sebe sama. Hodit do prvních příznaků puberty a některé sociální a emocionální hrboly na cestě, a to je snadné vidět, že některé chyby jsou pravděpodobně, ne-li nevyhnutelné.

Joyce Lee, pediatrické endokrinolog na University of Michigan Mott dětské nemocnice, říká, že pokud se jedná o nadváhu nebo jsou obézní dítě, “mnozí rodiče říkají, že on nebo ona vyroste z něj. Rodiče mohou říci, že je prostě velký kostmi nebo má odlišný typ těla. ”

Ale to je velká chyba, říká Lee. Existuje mnoho fyzických změn, které nastanou v průběhu třída-školních let, včetně puberty. Ale mnoho dětí nemají “z toho vyroste.” Lee říká: “Nikdy na vavřínech. Nyní je čas představit a podpořit fyzickou aktivitu a zdravou výživu. Dobré návyky začít mladý, a stejně tak špatné.

Mnoho rodičů si, že vysoký krevní tlak, vysoká hladina cholesterolu a cukrovky jsou zdravotní problémy pro seniory. Ale to je mylná představa, a to rozhodně není pravda, protože vzestupu dětské obezity

Stavů, jako je vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, a diabetes typu 2 se nyní objevil v děti, protože obezity. “Tam je větší povědomí o problému dětské obezity,” říká Lee, “ale zároveň, mnoho rodičů si možná neuvědomují, že stupeň-schoolers nejsou příliš mladý na to vyvinout některé z komplikací s ní spojených.

Pokud vaše dítě je obézní, sledovat vaše slova. Nepobývej na velikosti či studu dítěte.

“Nikdy není o číslo na stupnici, nebo jak se podíváte, je to o zdraví,” říká dětský psycholog National Medical Center Eleanor Mackey.

Pomoci pro vaše dítě je Eczem; Jak se ADHD to ovlivnilo váš život; Pomoc pro bříško potíží v Kids

Fakta: Dětský Oral healt; Dětské Vision Screenin; 9 Překvapivé důvodů proč si pořídit více spánku