Rakovina prostaty: Léčba a péče

rakovina prostaty léčby se liší: Z novějších technik, jako je kryoterapie, až po operaci, hormonální terapie a další. Další informace o léčbě rakoviny prostaty a péči, tady.

Léčba rakoviny prostaty může zahrnovat vše od “pozorné vyčkávání” k odstranění celé prostatické žlázy. Získat stručný přehled o svých možnostech léčby zde.

Mnoho mužů žije s starých předsudků o léčbě rakoviny prostaty a jeho účinky na jejich životy. Oddělit mýty od faktů se tento jednoduchý kvíz.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při rozhodování o tom, jak léčit rakovinu prostaty staging. Velikost, umístění a zda rakovina se rozšířila pomůže váš lékařský tým plán správné léčby. Více se dozvíte zde.

Více informací naleznete zde.

Další informace o typech, které jsou k dispozici.

Další informace o různých typů rakoviny prostaty léčby.

Hormonální léčba znamená odstranění, zablokování nebo přidáním hormony pro boj s rakovinou prostaty. Přečtěte si více o rakovině prostaty a hormony zde.

Robert Samitz byl diagnostikován s pokročilým karcinomem prostaty před deseti lety. Dnes inovativní ošetření, jako nových kombinací chemoterapeutických léčiv pro rakovinu prostaty pomáhají Samitz porazit kurzy. Zjistit více.

Použití jakéhokoliv jednoho nebo kombinace léků na rakovinu-zabíjení, chemoterapie je předepsáno v případě opakovaného nebo pokročilého karcinomu prostaty, který nereagoval na hormonální léčbu. Dozvědět více, včetně toho, jak je to dáno a vedlejší účinky možné.

Kryoterapie zahrnuje zmrazení oblasti prostaty. Nicméně jeho dlouhodobá účinnost není znám. Naučte se při použití této terapie, a jaké jsou jeho výhody jsou.

Chemoterapie, hormonální terapie a chirurgie jsou léčby pokročilého karcinomu prostaty. Přečtěte si více o nich, a dozvědět se o rozvíjející se terapie, jako je očkování.

Pokud uvažujete o alternativní léčby rakoviny prostaty, si fakta – od typů léčby k dispozici mluvit s lékařem o svých možností.

Objeví se lykopen bohaté stravy snížit riziko rakoviny prostaty. Získat stručný přehled důkazů z Cancer Society. Tento odkaz se dostanete na svých webových stránkách.

Co je na obzoru pro výzkum rakoviny prostaty? Přečtěte si, proč studovat geny mohou vést k lék na rakovinu prostaty.

Roy Banks je zjištění, že jednou za rok léčba hormonální terapie pro jeho karcinomu prostaty se snaží udržet rakovinu v remisi. Zjistit, jestli tato terapie je pro vás to pravé.

Jednoduchý seznam věcí, které můžete udělat po léčbě rakoviny prostaty, aby pomůže urychlit vaše zotavení. Zjistit více.

Další informace o karcinomu prostaty klinických studiích. Poté, podívejte se na stránky vybraných lékařů, které nabízejí informace a služby, které vám pomohou určit, zda klinické hodnocení může být pro vás to pravé.