Příznaky rakoviny prostaty a typy rakoviny prostaty

Znáte příznaky rakoviny prostaty? Další informace o prostaty Cance; příznaky, význam zvětšenou prostatou, a další.

Existují časné varovné příznaky rakoviny prostaty? Zjistit – a přezkoumat; Stručný seznam příznaků, je třeba věnovat pozornost.

Bohužel, rakovina prostaty nemá žádné signály včasného varování. Nicméně, člověk; muži mají příznaky, které dělají bod k problémům s prostatou. Naučte WHA; je třeba věnovat pozornost, a když je čas zavolat svého lékaře.

markery rakoviny prostaty může pomoci předvídat a monitorovat vtip onemocnění; přesnost. Někteří pomáhají určit, jak agresivní rakovina prostaty je. Lear; o těchto markerů.

Staging karcinomu prostaty dochází po diagnóze, pokud jsou testy provedené t; objevit velikost a umístění rakoviny. Zjistit více o inscenaci

Třídění se týká vzhledu rakovinu a ukazuje, jak rychle se “; rostoucí. Třídění se provádí po biopsii (vyjmutí a vyšetření o tkáň), pomocí Gleason skóre. Přečtěte si více o Gleason skóre a Cance; třídění zde.

Rakovina prostaty nezpůsobuje erektilní dysfunkce, také nazýván impotence; Zjistěte, proč to může být komplikace po ošetření, a to, co můžete udělat.

rakovina prostaty léčba může někdy způsobit inkontinence moči, bu; existují nové techniky, které mohou snížit své šance na tento nežádoucí účinek. Ploutev; Více informací.

Impotence, inkontinence, bolest: Naučte se používat – a získat kontrolu nad -; některé z nejčastějších vedlejších účinků pokročilým karcinomem prostaty a to; zacházení.

Únava není totéž jako únava. Seznamte se s rozdíly, kterou příčinu; rakoviny související únava, a jak můžete bojovat s problémem.