prevenci HIV a dalších pohlavně přenosných chorob s bezpečném sexu

Myslíte si, že praktikování bezpečného sexu má radost ze sexu? To nemusí. Bezpečný sex jednoduše kombinovat největší radost s co nejmenším rizikem nákazy HIV a jiných sexuálně přenosných infekcí (STI), jako je například herpes či syfilis. Bezpečný sex může skutečně zlepšit váš sexuální život tím, že zvyšuje komunikace a důvěry mezi vámi a vašimi sexuálních partnerů.

Denise Schipani Přečtěte si, proč dobrý sex může přijít s ag; Čtyřicet může být nová 30, ale vzhledem k mylné představy o ženskou sexualitou a potřebnosti po “určitého věku,” si myslíte 40 byl nový 80! Ať už vinu reklamní líčení toho, co je “sexy” (Victoria Secret modely, někdo?), Nebo skutečnost, že přední televizní a filmové role obrátit více ke korpulentní než horké, jak herečky věk, mýty o sexualitě zralejší žen není nouze. “Jsme přesvědčeni, že mlčky pouze mladých lidí …

Nejbezpečnější způsob, jak zabránit HIV nebo pohlavně přenosnými chorobami, samozřejmě, je abstinence, což není sex vůbec. Dále je nejbezpečnější sex je sex, který je sdílen mezi dvěma lidmi, kteří nejsou infikováni jakékoliv pohlavně přenosných chorob (včetně HIV), kteří mají pouze sex mezi sebou navzájem, a které neužívají injekčně drogy. Je-li váš partner nakažený virem HIV nebo jiným pohlavně přenosných infekcí, nebo nevíte, sexuální historii svého partnera, nejbezpečnější sexuální aktivity zahrnují

Bezpečnější pohlavní styk s sebou nese určité riziko, ale je mnohem, mnohem bezpečnější, než aby žádná opatření vůbec. Stručně řečeno, bezpečný sex znamená nedovolit semeno svého partnera nebo vaginálních sekretů se dostat dovnitř pochvy, anu, penisu, nebo v ústech. To také znamená vyhnout se genitální Kontakt s pokožkou -to-kůže. To proto, že někteří PPI se šíří jen tím, kůží-k-kontakt kůže. Bezpečný sex také znamená, učiněným bezpečnostním opatřením, pokud máte řezy, vředy nebo krvácení guma; Ty mohou zvýšit riziko šíření HIV.

Bezpečný sex je chráněn sex průběhu každého pohlavního styku. To zahrnuje

Můžete si myslet, nemusíte praktikovat bezpečný sex, pokud vy i váš partner HIV. Ale praktikování bezpečného sexu pomůže ochránit vás od ostatních pohlavně přenosných chorob. Bude také vás ochrání proti jiným kmenům HIV, které by mohly není dobře reagují na léky.

Níže uvedené pokyny vám pomohou partnerům virem HIV, jakož i neinfikovaných partnery, kteří chtějí, aby se předešlo HIV nebo STI.