preeklampsie, co se stane,

Preeklampsie mohou být mírné nebo těžké. To může zhoršit postupně nebo rychle. To ovlivňuje vaše krevní tlak, placentu, játra, krev, ledviny a mozek.

Porodu dítěte a placenty je jediným “lék” na preeklampsie. Pokud se váš stav se stává natolik nebezpečná, že dodávka je nutná, ale nechcete jít do práce, váš lékař vyvolání porodu nebo dodávat dítě s chirurgii (císařským řezem).

Pokud nemáte chronické vysoký krevní tlak, krevní tlak by se měla vrátit k normálu během několika dnů nebo týdnů. V závažných případech to může trvat 6 a více týdnů.

Po preeklampsie, máte vyšší než průměrné riziko srdečních onemocnění, mrtvice a onemocnění ledvin. Důvodem může být to stejné věci, které způsobují preeklampsie také způsobit srdeční a onemocnění ledvin. Chcete-li chránit své zdraví, práce s lékařem na živé srdce -healthy životní styl a získání prohlídky, které potřebujete.

Krevní tlak. Cévy zvýšit jejich odolnost proti průtoku krve, což zvyšuje krevní tlak. Velmi vysoký krevní tlak udržuje vaše dítě z dostatek krve a kyslíku. Také objem krve nezvyšuje tolik, jak by měl během těhotenství. To může ovlivnit růst dítěte a pohodu; Placenta. Cév placenty nepěstují hluboko do dělohy, jak by měly. A nemají rozšiřovat, protože by za normálních okolností. Díky tomu jsou schopny poskytnout normální průtok krve pro dítě; Játra. Poor průtok krve k matčině jater může způsobit poškození jater. poškozením jater souvisí s HELLP syndromem život ohrožující, která vyžaduje lékařskou léčbu; Ledviny. Když ovlivněna preeklampsie, může ledviny nepracují tak, jak by měly k odstranění odpadu a navíc vodu; Mozek; zhoršení vidění, přetrvávající bolesti hlavy a záchvaty (eklampsie) se může vyvinout. Eklampsie může vést k mateřské kómatu a plodu a úmrtí matky. To je důvod, proč ženy s preeklampsie jsou často dávána lék, aby zabránil eclampsia; Krev. Nízké hladiny krevních destiček v krvi jsou společné s preeklampsií. Ve vzácných případech, problém potenciálně život ohrožující krevní srážlivost a krvácení se vyvíjí spolu s těžkou preeklampsií. 1 Tento stav se nazývá diseminované intravaskulární koagulace (DIC). Po porodu, DIC zmizí. Do té doby můžete dostat léky (koagulační faktor), krevní transfuze nebo transfuze krevních destiček.