fyzikální terapie pro poruchy temporomandibulárního

Orální zdraví Trends

Fyzikální terapeut může vyvinout program pro vás, který zahrnuje učení a procvičování techniky pro znovuzískání normální pohyb čelisti.

Fyzioterapii techniky mohou zahrnovat

Po fyzické terapeutické sezení, měli byste si odpočinout čelist, snažit kontrolovat návyky, které způsobují bolest čelisti, a vyhnout se žvýkání potraviny, které zdůrazňují kloub.

fyzikální terapie

Fyzikální terapie je pro úspěch jak chirurgických a nechirurgických léčby TMDS důležité. 1

Jakákoli léčba, která zahrnuje fyzický pohyb čelisti mohou problémy s klouby horší. A tato léčba musí být provedeno zkušeným odborníkem.

Nezačínejte fyzikální terapie a čelisti cvičení s cílem zlepšit čelist rozsah pohybu, dokud není určen lékař, jaký typ TM společného problému máte a co čelist struktury jsou ovlivněny.

Vyplňte formulář s informacemi o zvláštní zacházení (PDF) (Co je PDF dokument?), Které vám pomohou pochopit tuto léčbu.

Scrivani SJ, et al. (2008). Čelistního poruchy. New England Journal of Medicine, 359 (25): 2693-2705.

Adam Husney, MD – Rodinný Medicin; Arden Christen, DDS, MSD, MA, FACD – zubní lékařství

14.listopadu 2014

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Čelist cviky na posílení svalů a zlepšení flexibility a rozsahu pohybu; Tepelná terapie ke zlepšení prokrvení čelisti; Led terapie ke snížení otoku a úlevě od bolesti; Masírujte zmírnit celkové svalové napětí; Školení pro zlepšení držení těla a správné zarovnání čelisti; Transkutánní elektrická nervová stimulace (TENS), což je aplikace mírné elektrického proudu na kůži nad čelisti kloubu. Tento elektrický proud se předpokládá, že v rozporu s signálů bolesti těla. TENS uvolňuje svalstvo, zlepšuje krevní oběh a zmírňuje bolest. Efektivita TENS se liší, ale zdá se, že pro některé lidi nefunguje; Pohyb temporomandibulárního (TM) kloubu uvolnit zjizvenou tkáň, která omezuje pohyb svalů a zlepšit rozsah pohybu; ultrazvuk, která využívá vysokofrekvenční zvukové vlny směřující k tiskárnám TM kloubu ke snížení bolesti a otoky a zlepšují krevní oběh.

Často se používá v kombinaci s léky, jako jsou nesteroidní protizánětlivé léky nebo svalová relaxancia; Lze doporučit, pokud příznaky neustoupí s domácí léčbu a jsou spojeny s svalového napětí; Používá se po operaci pro podporu hojení a zmírnit bolest a otok.

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010