záchvaty paniky a panické poruchy-home léčby

Zde jsou kroky, kterými můžete snížit počet záchvaty paniky máte. Tyto kroky mohou také snížit závažnost příznaků, kdy dojde k útoku

Když má člověk záchvaty paniky, celá jeho rodina je ovlivněna.

Pokud někdo ve vaší rodině má záchvaty paniky, může se cítit frustrovaný, otřelý (protože máte převzít její povinnosti), nebo společensky izolováni, protože osoba, omezuje rodinné aktivity. Tyto pocity jsou běžné.

Rodinná terapie, druh poradenství, který zahrnuje celou rodinu, může pomoci.

Pro více informací viz

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání

Redukovat úzkost. Dělat aktivity pnutí snižující a snížit množství stresu ve svém životě; Dělat relaxační cvičení. Ty zahrnují 10 až 20 minut hluboké dýchání a svalovou relaxaci každý den. Stress Management: dechová cvičení pro relaxaci zvládání stresu: Relaxační svou mysl a tělo stresu: Dělat řízené zobrazování Relax Ovládání stresu: jógy na RELA; Změnit způsob, jakým si myslíte. Změna způsobu, jakým si myslíte, že můžete změnit, jak se cítíte, a které mohou snížit úzkost. Všímat negativní myšlenky a nahradit je s těmi užitečné je jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout. Úzkost: Stop negativní myšlenky zastavit negativní myšlenky: Začínáme Zastavit negativní myšlenky: výběr zdravějšímu způsobu přemýšlela; Získejte pravidelné cvičení. Pořiďte si dýchání a tepovou frekvenci několikrát týdně; Limit alkoholu a kofeinu (nebo se jim vyhnout úplně); Připojte se k svépomoci a podpůrná skupina připojit se k svépomoc a podpůrná skupina, jako je například jeden pořádané úzkostné poruchy Association of America (ADAA); Jíst vyváženou stravu jíst vyváženou stravu. To znamená jíst čerstvé, zdravé potraviny a omezuje příjem potravin, které jsou s vysokým obsahem cukru a tuku.