těhotná s domácími pracemi k tomu

Je to úžasné fantazie: otěhotnět, a pak být v bezpečí před toxiny a přetížení, zavolat 24-7 úklid domácnosti pomoc. Líto, že ten, rozbít to na vás. Většina domácí práce jsou stále v naprostém bezpečí!

Jen několik úkolů, i když to může být lepší se opřít o svého partnera – nebo najmout nějakou dočasnou pomoc.

Drahocenný jako vaše kočička je, kočka může nést parazit Toxoplasma gondii. (Oni si to z jíst syrové maso, ptáci, hlodavci, atd) to může projít na vás stykem s kočičí stolice. To může způsobit infekci, která může vést k problémům s těhotenstvím, včetně potratu.

Pro pohledu, i když jste méně pravděpodobné, že si to parazita ze svého kočičího než od zahradničení nebo jíst nedovařené maso. Nicméně, lékaři doporučují, abyste zůstali daleko od bedničky během těhotenství. (Stále můžete přitulit s kočkou.)

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

Aby se snížilo riziko ještě víc, krmení vaše kočka konzervované nebo sušené jen jídlo. Nedávají svou kočku syrové nebo nedostatečně tepelně maso. A když jste těhotná, nepřijmou venkovní nebo toulavých koček. Jsou větší pravděpodobnost, že jedli syrové maso.

Nyní je čas omezit nebo vystřihnout vaše používání potenciálně toxických čističe s nákladem chemikálií. Některé mohou poškodit vaše rostoucí děti. Pokud si nejste jisti, zda výrobek je škodlivý, zkontrolujte štítek. Je třeba říci, zda je či není to jedovaté.

Pokud se rozhodnete koupit “zelené” hledat certifikovaných ekologicky šetrných výrobků. Štítky, které říkají “Green Seal” nebo “EcoLogo” splňují zelených standardů.

Aby se minimalizovalo působení chemikálií, přeskočit nebo snížit na

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?