syndrom polycystických ovarií (PCOS) -Při volat lékaře

Dámské zdravotní Trends

Polycystických ovarií syndrom (PCOS) způsobuje širokou škálu příznaků, tak to může být těžké vědět, kdy navštívit svého lékaře. Ale včasná diagnóza a léčba pomůže zabránit vážné zdravotní problémy, jako je cukrovka a srdeční choroby. Navštivte svého lékaře, pokud máte příznaky, které naznačují PCOS.

Jste normální? To je otázka, na mnoha myslích ženských pokud jde o osobní zdraví. Byl to také dobrý rok pro bití břišní tuk a hledání způsobů, jak bojovat proti únavě; Tato témata patří mezi nejsledovanější zdravotních příběhy žen na rok 2008; 5 věcí, které byste nevěděli o vaše Perio; Jak zacházet s trapné problém; 5 Domácí lék ne-ne; Vaginální problémy ovlivňující váš sexuální LIF; Vyhnat pytle pod očima …

Zavolejte svého lékaře, pokud máte

Užívání počkáme a uvidíme přístup (tzv bdělé čekání) není vhodné, pokud budete mít PCOS. Včasná diagnóza a léčba může pomoci předejít budoucím problémům.

Zdravotničtí pracovníci, kteří mohou diagnostikovat a léčit PCOS obsahují

Máte těžké krvácení z pochvy. Předáváte sraženin krve a namáčení prostřednictvím standardních polštářky nebo tampony každou hodinu po dobu 2 a více hodin.

Při přípravě na vaše jmenování, Tvorba většinu svého jmenování.

Více vaginální krvácení nebo krvácení je nepravidelné; Pravidelné menstruační cyklus, ale vy jste se snažil neúspěšně otěhotnět po dobu delší než 12 měsíců; Jakékoli příznaky diabetu, jako je zvýšená žízeň a časté močení (zvláště v noci), nevysvětlitelné zvýšení chuti k jídlu, nevysvětlitelné hubnutí, únava, rozmazané vidění, nebo mravenčení nebo necitlivost v rukou či nohou; Deprese nebo změny nálad. Mnoho žen může mít emocionální problémy spojené s fyzickými příznaky syndromu polycystických ovarií, jako je nadměrné vlasů, obezita, nebo neplodnost.

Gynekologové; porodníci; Rodinné lékařství lékaři; Nurse praktici; Asistenty lékaře; internisty; Endokrinologové (pediatrické nebo zdravotní); Reprodukční endokrinology; Registrovaných dietitians.