rákos bylina: použití, nežádoucí účinky, interakce a varování

Arundo Phragmites, Arundo vulgaris, Carrizo, rákos, Ditch Reed, Giant Reed, rákos, Phragmites, Phragmites australis, Phragmites communis, Phragmites longivalvis, Phragmites vulgaris, Reed, Roseau, Roseau Commun, Roseau des Marais, Sagn ..; Viz Všechny názvy Arundo Phragmites, Arundo vulgaris, Carrizo, rákos, Ditch Reed, Giant Reed, rákos, Phragmites, Phragmites australis, Phragmites communis, Phragmites longivalvis, Phragmites vulgaris, Reed, Roseau, Roseau Commun, Roseau des Marais, Sagne, Schilf ; Anonymní

Reed bylina je rostlina. Stonek a podzemní stonek (oddenek) se používají jako lék; Lidé berou rákos bylinné čaje pro zažívacími problémy, cukrovka, leukémie a rakoviny prsu; Někteří lidé dají rákos bylinku přímo na kůži k léčbě bodnutí hmyzem.

Reed bylina obsahuje vitamíny A a C a některé vitamíny B. Není k dispozici dostatek informací, aby věděli, jak by to mohlo fungovat.

Nedostatečná Evidence fo; Zažívací poruchy; diabetes; Leukémie; Rakovina prsu; Bodnutí hmyzem, při aplikaci na kůži; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost rákosu byliny pro tyto účely.

Není známo, zda rákos bylina je bezpečná, nebo jaké jsou možné vedlejší účinky by mohly být; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o využití rákosu byliny během těhotenství a kojení. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání.

Reed bylina může mít vliv jako pilulka vody nebo “diuretikum”. Vezmeme-rákos bylinku by se mohla snížit, jak dobře se tělo zbaví lithia. Tím se může zvýšit, kolik lithium je v těle a způsobit vážné vedlejší účinky. Promluvte si se svým poskytovatelem zdravotní péče před použitím tohoto produktu, pokud užíváte lithium. možná nutné změnit Vaši dávku lithia.

Příslušná dávka rákosu bylina závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V tomto okamžiku není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro rákosu bylina. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Gruenwald J, T Brendler, Jaenicke C. PDR pro bylinných přípravků. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese