prenatální testy ve 2. trimestru

Tou dobou už víte, rutinu. Druhého trimestru prenatální návštěvy jsou předvídatelnější. Můžete se těšit na té zvláštní okamžik, kdy můžete slyšet tlukot srdce dítěte poprvé. Jste pravděpodobně založena pohodlný vztah se svým lékařem, taky. Rutinní testy i nadále spolu s některými specializovanými projekcí vrozená vada a testování pro gestační diabetes.

Při každé návštěvě lékaře, budete mít i nadále testy moči ke kontrole bílkovin, cukru a jakékoliv známky infekce. Lékař nebo sestra kontroluje svoji váhu a krevní tlak stejně. Více vzrušující jsou měření vašeho rostoucího břicha a první zvuky srdce vašeho dítěte.

Ty budou pravděpodobně mít ultrazvuk mezi týdny 18 a 20. Ty mohou být schopni se dívat na malou buší srdce! Také můžete získat nahlédnout v genitální oblasti vašeho dítěte zjistit, jestli je to holka nebo kluk – chcete-li znát.

V této fázi, ultrazvuk potvrdí, že máte jedno dítě. To může také vyhodnotit

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

Lékař bude testovat pro gestační diabetes mezi týdny 24 a 28. Pokud jste na vysoké riziko rozvoje gestační diabetes, nebo pokud máte důkazy o cukru v moči bude lékař pravděpodobně dělat tyto zkoušky již dříve ve svém druhém trimestru.

Během svého druhého trimestru, bude lékař nabízet další screening vrozených vad, zvláště pokud máte v rodinné anamnéze vrozených vad, nebo jsou ve věku nad 35 Váš lékař vám doporučí, co je pro vás nejlepší, v závislosti na svých rizikových faktorů a výsledky z jakéhokoli první trimestru screening. Také byste měli rozhodnout, zda chcete nebo nechcete tyto testy. Někteří lidé rozhodnou, že výsledky nebudou mít vliv na jejich plány pro jejich těhotenství, takže nechtějí projít testováním, které může způsobit jim zbytečné napětí. Všimněte si, že lékaři nabízejí obrazovky více markerů všem ženám bez ohledu na jejich věk nebo riziko.

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?