preeklampsie: mohu snížit můj riziko?

Lékař může ti to říct, že jste na vyšší riziko preeklampsie. Jen zvuk tohoto slova může být zastrašující. Ale s pomocí svého lékaře, který se zabývá toto riziko by mělo být mnohem méně děsivé.

Pokud jste nikdy neměl vysoký krevní tlak dříve, ale váš krevní tlak stoupá vyšší než 140/90 mm Hg po týdnu 20 těhotenství, může mít preeklampsie (také volal Toxemia). Také mohou být testovány na protein v moči kvůli stresu na vaše ledviny.

Tato podmínka by vás a vaše dítě vážně zraněn. Pokud nechcete dostávat léčbu, může to poškodit váš mozek, ledviny a játra. Můžete také vyvinout eklampsie, který může dát oba své životy v ohrožení.

To může zmírnit svou mysl vědět, můžete výrazně snížit riziko preeklampsie tím, že půjdete na všechny vaše prenatální schůzky. Ve skutečnosti většina těhotných žen, které mají preeklampsie mít zdravé děti.

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

Přečtěte si, proč jste v nebezpečí a co můžete udělat, aby byly co nejbezpečnější těhotenství.

Až 8% těhotenství jsou ovlivněny preeklampsie.

Vaše riziko pro rozvoj preeklampsie je vyšší, pokud máte v anamnéze

Ty jsou také vystaveni zvýšenému riziku pokud se vám

Současné době není možné zabránit preeklampsie, ale výzkumníci se snaží zjistit, jestli je to možné. Jedna studie ukazuje, že konzumace potravin tyčinky, které obsahují L-aminokyseliny argininu a antioxidačních vitaminů snižuje riziko preeklampsie u vysoce rizikových žen. Další studie ukazují, že s nadváhou nebo obézních žen, kteří získali méně než 15 liber v průběhu těhotenství měly nižší riziko preeklampsie. Ujistěte se, že se o tom poradit se svým lékařem před provedením jakýchkoli změn.

Vezmeme-li tyto kroky mohou pomoci snížit riziko vážných problémů spojených s preeklampsie. Zůstat na vrcholu svých příznaků může také upozornit svého lékaře, aby jakéhokoliv důvodu rychlého dodání. Pokud jste na velmi vysoké riziko preeklampsie, lékař vám může dát na denní nízkých dávek aspirinu. Také

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?