prealbuminu krevní test

Tento test měří množství prealbuminu v krvi. Prealbumin je bílkovina, která se vyrábí v játrech a povolený v krvi. Pomáhá nést určité hormony, které regulují způsob, jakým tělo využívá energii a dalších látek krví.

Zkontrolujte, zda na příznaky špatnou stravou (podvýživě); Zjistěte si, zda jste stále dostatek živin, především bílkovin, ve vaší stravě. Protein je důležitý pro růst tkání a hojení tkání; Sledovat své výživy, když jste v nemocnici, nebo před a po operaci. Špatná výživa může zpomalit hojení a obnovu; Podívejte se, jak dobře doplňuje nebo náhradní tekutiny proteinové pracují.

Užíváte jakýkoli předpis nebo přes-the-counter léky; Jsou nebo mohou být těhotné.

Když Prealbumin úrovně jsou nižší, než je obvyklé, může to být známkou špatné stravy (podvýživa). Lékař může použít výsledky tohoto testu provést změny ve vaší stravě. On nebo ona také může použít výsledky vidět, jak dobře doplňuje nebo náhradní tekutiny proteinové pracují.

Ostatní zdravotní problémy může také způsobit, že hladina klesat. Možná budete potřebovat další krevní testy, aby se ujistili, že špatná strava je důvodem pro nízké hladiny prealbuminu.

Test prealbumin krve se provádí na

Před svým prealbuminu zkouškou, svého lékaře, pokud jste

Promluvte si se svým lékařem o případné obavy máte ohledně potřeby pro zkoušku, jeho rizika, jak to bude třeba udělat, nebo jaké jsou výsledky bude znamenat. Abychom vám pomohli pochopit význam tohoto testu, vyplňte formulář s údaji o lékařský test.

Zdravotníci odebrání vzorku krevního vůle

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky

Zabalit gumička kolem nadloktí zastavit tok krve. Tím je pod pásma větší, takže je snadnější, aby jehly do žíly žíly; Vyčistěte jehly stránky s alkoholem; Vložte jehlu do žíly. může být zapotřebí více než jedna injekční jehlou; Připojit hadici k jehle ji naplní krví; Vyjměte pás z ramene, když je dost krev odebraná; Dát gázou nebo vatový tampon nad místem jehly, protože jehla je odstraněna; Nátlak na místě a pak dal na obvaz.