potluck makeovers

Kdybych měl dolar pokaždé, když někdo řekl: “Jen přinést příkrm,” bych byl schopen se dostat, že rozkošný růžové iPod mini.

Přidejte lehké majonézy místo řádné; Oblečte svého zelený salát nebo těstovinový salát s dresinkem se sníženým obsahem tuku (s 6 gramů tuku nebo méně za 2-polévková lžíce porce); Použít extra libové maso, drůbež bez kůže, méně tučné kousky slaniny a podobně, namísto vyšších verzích tukových pokud je to možné; Použít se sníženým obsahem tuku sýr a jiné mléčné výrobky (jako bez tuku zakysanou smetanou); Vyberte si celozrnné výrobky, když je to možné (vícezrnné těstoviny, hnědá rýže, atd.); Jít těžké na zeleninu v misce (přidat další brokolice, mrkev nebo rajče, například); Použít se sníženým obsahem tuku, kondenzované krémové polévky pro vaše recepty namísto plnotučné verzi; V mnoha příkrm / hlavní jídlo recepty, můžete nahradit nemastný, nižší kalorické složka (jako kuřecí vývar, bílé víno, bez tuku poloviny-a-půl) pro některé nebo všechny tuku.

A to z dobrého důvodu: Ať už je to kostel sociální, rodinné cookout nebo sousedství get-společně, menu vždy Zdá se, že funguje dobře, když jsou hosté požádáni, aby přispěli přílohu.

Jedna věc, kterou jsem se naučil je, že pokud se zeptáte lidí se zaregistrovat, aby buď přílohu či dezert, sloupec dezert vždy zaplní první. Nemám úplně přišel na to, proč tomu tak je.

Na váš typický potluck, můžete vidět těstovinový salát, ovocný salát, bramborový salát, zelený salát, zelný salát, česnek chleba, a povinnou hliněného hrnce naplněného fazolí. Dezert tabulka může zahrnovat švec, sušenek, brownies, pár listů koláče, a některé Rice Krispies pamlsky. Zní vám to povědomě?

Dnes budeme dávat některé z těchto oblíbených potluck jídla Hubnutí klinika člověka. Začneme s některými obecnými tipy pro zdravější potluck vaření, pak přejít na několik receptů.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky