Pinkeye: tipy na kontaktní nositelky – přehled témat

Někdy pokud nosíte své kontakty příliš dlouho, vaše oči se může stát podrážděné. Vaše oči mohou zčervená a mírně bolestivé. Obvykle je vše, co potřebujete udělat, je odstranit své kontakty a vaše oči odpočinout.

Oči jsou vaše tělo je nejvíce vysoce vyvinuté smyslové orgány. Ve skutečnosti mnohem větší část mozku je věnována vizi, než sluch, chuť, dotek, nebo je cítit zápach v kombinaci! Máme tendenci brát zrak za samozřejmost, ale když se objeví problémy s viděním, většina z nás bude dělat vše, co je v našich silách obnovit náš zrak zpět k normálu; Mezi nejčastější formy zrakovým postižením jsou chyby refrakce – způsob světelné paprsky jsou zaměřeny uvnitř oka, takže snímky mohou být přenášeny do mozku. Krátkozrakost, …

Mírné Pinkeye může být způsobeno tím, roztoků používaných pro čištění kontaktů. Máchání kontakty i po vyčištění. Pokud to není dost, aby zastavit Pinkeye, budete možná muset změnit své kontaktní řešení nebo vaše kontakty.

Je důležité čistit kontakty důkladně pro odstranění viru nebo bakterie z kontaktů poté, co Pinkeye. V případě, že kontakty nejsou důkladně vyčistit, mohou reinfect vaše oko. Pokud nejste schopni vyčistit své kontakty důkladně, vaše zdraví odborník může být schopen vyčistit své kontakty nebo je třeba je vyměnit. Máte-li jednorázové kontakty, je lepší použít nový pár poté, co Pinkeye.