twin-to-twin “transfúze”

Twin-to-twin “transfuzi”. Dvojčata, kteří vyvíjejí s nějakou formou společného oběhu v děloze může vykazovat dočasný rozdíl kožní barvy v souvislosti s zvláštností hemodynamiky. Na obrázku vidíme dvojče novorozenců, z nichž jeden na pravé straně je jednotně a abnormálně zarudlá, zatímco druhý je neobvykle bledá. Ten vypadá plethoric, druhý, anemický. V průběhu času, obnova normálních krevního obrazu a barev se bude vyvíjet v obou.

Color Atlas dětské dermatolog; Samuel Weinberg, Neil S. Próza, Leonard Krista; Copyright 2008, 1998, 1990, 1975, od McGraw-Hill, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Článek: Twin-Twin transfuze syndrom

: Mateřská znaménka: Portské víno Skvrny na hemangiomu; : Tipy mít dítěte zdraví kůže; : Běžné dětské Kožní problémy: od vyrážky na kožního onemocnění

 Sběr Image

ZDROJ; Color Atlas dětské dermatolog; Samuel Weinberg, Neil S. Próza, Leonard Krista; Copyright 2008, 1998, 1990, 1975, od McGraw-Hill, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima