preeklampsie: mohu snížit můj riziko?

Lékař může ti to říct, že jste na vyšší riziko preeklampsie. Jen zvuk tohoto slova může být zastrašující. Ale s pomocí svého lékaře, který se zabývá toto riziko by mělo být mnohem méně děsivé.

Také známý jako toxemia, preeklampsie dochází, pokud váš krevní tlak stoupá vyšší než 140/90 po týdnu 20 těhotenství a máte také bílkoviny v moči kvůli stresu na vaše ledviny.

Tato podmínka by vás a vaše děti vážně zraněn. Pokud nechcete dostávat léčbu, může to poškodit váš mozek, ledviny a játra. Můžete také vyvinout eklampsie, který může dát svůj život v ohrožení.

To může zmírnit svou mysl vědět, můžete výrazně snížit riziko preeklampsie tím, že půjdete na všechny vaše prenatální schůzky. Ve skutečnosti většina těhotných žen, které mají preeklampsie mít zdravé děti.

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

Přečtěte si, proč jste v nebezpečí a co můžete udělat, aby byly co nejbezpečnější těhotenství.

Až 8% těhotenství jsou ovlivněny preeklampsie.

Vaše riziko pro rozvoj preeklampsie je vyšší, pokud máte v anamnéze

Ty jsou také vystaveni zvýšenému riziku pokud se vám

Nemůžete zabránit preeklampsie, ale lékaři jsou zkoumá způsoby, jak ji odvrácení. Jedna studie ukazuje, že konzumace potravin tyčinky, které obsahují L-aminokyseliny argininu a antioxidačních vitaminů snižuje riziko preeklampsie u vysoce rizikových žen. Další studie ukazují, že s nadváhou nebo obézních žen, kteří získali méně než 15 liber v průběhu těhotenství měly nižší riziko preeklampsie. Ujistěte se, že se o tom poradit se svým lékařem před provedením jakýchkoli změn.

Vezmeme-li tyto kroky mohou pomoci snížit riziko vážných problémů spojených s preeklampsie. Zůstat na vrcholu svých příznaků může také upozornit svého lékaře, aby jakéhokoliv důvodu rychlého dodání.

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?