Léčba rakoviny prostaty (pdqто): [] -treatment volby podle etapy

Etapa I rakoviny prostaty

Rakovina prostaty postihuje hlavně starší lidi. Šest z deseti případů je diagnostikována u mužů nad 65 let, ale méně než 1% u mužů pod 50. I když méně časté, rakovina prostaty je možné vidět u mužů i ve svých 30. a 40. letech. Muži s rodinnou historií rakoviny prostaty je větší pravděpodobnost vzniku rakoviny prostaty než u běžné populace; Případ od případu, mohou lékaři není s určitostí říci, co způsobuje prostatecancer, ale odborníci se obecně shodují, že strava přispívá k riziku. Muži, kteří konzumují velké …

Zkontrolujte, zda v USA klinických studií z ‘s seznamu rakovinových klinických studií, které jsou nyní přijímá pacienty s rakovinou etapa I prostaty. Pro více konkrétních výsledků, upřesnění vyhledávání pomocí dalších vyhledávacích funkcí, jako je umístění hlavního líčení, druhu léčby, nebo název léku. Promluvte si se svým lékařem o klinických studiích, které mohou být pro vás to pravé. Obecné informace o klinických studiích je k dispozici na webových stránkách.

Stage II rakoviny prostaty

Standardní léčba stadiu II rakoviny prostaty může zahrnovat následující

Zkontrolujte, zda v USA klinických studií, ‘s seznam onkologických klinických studií, které jsou nyní přijímá pacienty s etapa II rakoviny prostaty. Pro více konkrétních výsledků, upřesnění vyhledávání pomocí dalších vyhledávacích funkcí, jako je umístění hlavního líčení, druhu léčby, nebo název léku. Promluvte si se svým lékařem o klinických studiích, které mohou být pro vás to pravé. Obecné informace o klinických studiích je k dispozici na webových stránkách.

Fáze III rakoviny prostaty

Standardní léčba fáze III rakoviny prostaty může zahrnovat následující