zvyšování dvojče děti: krmení, spí, a další

V USA, asi tři z každých 100 těhotných žen rodí dvojčata nebo trojčata. A mnohými účty, dvojčat jsou na vzestupu. Přesto i zkušení maminky nemusí vědět, co mohou očekávat, když přinést domů novorozená dvojčata.

“To je způsob přežití,” říká Jennifer Walker, Atlanta založené na dětská sestra a spoluautor maminky na výzvu Průvodce po základní péče o dítě. Walker je také matkou dvojčat.

Klíčem k necítí, že jste přes hlavu s dvojčaty plánuje dopředu. Zde je to, co říkají odborníci.

Je to dost těžké s jedním dítětem, ale když máte novorozená dvojčata, věci musí být podle plánu, “říká Walker.” Chcete-li získat děti na stejných krmení a dřímání plány. Budou nakonec naučí se přizpůsobit.

Máte-li kojit, můžete krmit obě děti současně s jedním dvojčetem na každém prsu. Ale to vyžaduje velkou koordinaci a trpělivost, “říká Walker.” Já osobně se nelíbilo, jak to cítil.

Vzpomíná, že kojí své novorozené dvojčata pocit, jako by byla vyvažování dva houpat hlavy. Řešení? “Já prsou krmil jednou a láhev-krmil jiný,” říká. “Já bych si sednout na zem, kojení jedním malým dítětem, zatímco druhý ležel na polštáři přede mnou, nebo na mém boku s láhví. Celý krmení zkušenost by mi trvat 45 minut celkem.

Novorozená dvojčata může jistě zůstat ve stejné postýlce na počátku, “říká Walker.” Když spí lépe, když vědí, druhá je blízko, jesličky sdílení může trvat až dokud se stěhují do svých dětských lůžek.

Mnozí rodiče mohou přepnout do dvou postýlek, když dvojčata začnou valit, narazit do sebe, a probudit se navzájem nahoru, říká.

Zatímco jeden betlém je v pořádku, dvě autosedačky a double-kočárek jsou absolutní moštů pro novorozená dvojčata.