Preteens: věk pro hlídání a zůstat doma sám

Má představa opustit svůj nedospělý “domov sám” poprvé připomínají scény z filmu stejného jména? Myslíte si představit marathon videohry zasedání, nezdravé jídlo strany, a doprovodní tornáda s trháním prostřednictvím svého domu?

Důvěřovat své děti s vaší domácnosti a celý jeho obsah je dost, aby každý rodič pauzu, a to zejména v průběhu tohoto šedé období od věku 9 a 12, když už nejsou děti, ale dosud neproběhla plnohodnotných teenagery (od této doby termín, “doplnění” ).

Vaše obavy jsou oprávněné, ale jsou zde i některé skutečné výhody pro opuštění preteens doma sám, nebo nechat je hlídat u mladších sourozenců. Za prvé, budete podporovat smysl pro zodpovědnost. A za druhé, ty by ve skutečnosti mohlo být schopni se dostat ven pro klidnou, dítě bez jídla se svým partnerem.

Tak jak víte, v jakém věku je to v pořádku opustit svůj doplnění sama doma? A když jsou vaše děti dost staré na začátek hlídání dětí? Odborníci tvrdí, že odpovědi na tyto otázky závisí na zralosti dítěte a vaši situaci.

Pomoci pro vaše dítě je Eczem; Jak se ADHD to ovlivnilo váš život; Pomoc pro bříško potíží v Kids

Zde je několik faktorů, aby zvážila před převrácení domu – a vaše ostatní děti – do vašeho nedospělý.

Většina státy nemají zákony vymezující způsob, jakým staré dítě musí být, aby zůstali doma sám. Takže rozhodnutí je ponecháno na rozhodnutí rodičů. Je to docela zřejmé, že většina rodičů 5-letý je příliš mladý na to být sám v domě. Ale co asi za 11- nebo 12-letý?

Většina expertů tvrdí, že podle věku 10 nebo 11, to je v pořádku nechat dítě sám za krátkou dobu (méně než hodinu), během dne, za předpokladu, že nejste strach a myslíš, že jsou dostatečně zralý, aby zvládnout. Ale možná budete chtít počkat další rok nebo dva před odjezdem jim v noci sama.

Brát tyto faktory v úvahu při rozhodování o tom, zda nechat o samotě své dítě doma

Fakta: Dětský Oral healt; Dětské Vision Screenin; 9 Překvapivé důvodů proč si pořídit více spánku