plantární bradavice a bradavice Palmer: léčba a příčiny

Plantární bradavice a Palmer bradavice jsou běžné, zejména u dětí. Tyto bradavice jsou pojmenovány, kde se objeví na těle. Palmer bradavice se vyskytují na rukou a plantární bradavice na spodní části nohy.

Prakticky každý bude mít bradavice (nebo více) někde v určitou dobu v jejich životě.

Plantární bradavice a Palmer bradavice jsou nenádorové kožní výrůstky, způsobené virovou infekcí v horní vrstvy kůže. Viník je kmen viru s názvem lidským papilomavirem nebo HPV. Mnohé kmeny viru existují, a těch, které způsobují běžné bradavice na rukou a nohou nejsou stejné kmeny HPV, které způsobují genitální bradavice.

Někteří lidé se mylně domnívají, plantární bradavice nebo Palmer bradavice jsou maligní. Ve skutečnosti, že nejsou škodlivé. Nakonec, asi za dva roky, většina bradavice zmizet bez léčby. Bradavice však může způsobit podráždění pokožky nebo menší bolest, v závislosti na jejich umístění. Také bradavice se mohou objevit nevzhledné a aby osoba, která jim má sebevědomí.

V průměru plantární bradavice a Palmer bradavice jsou malé, o velikosti jako guma na tužce. Ale některé bradavice zvětšují. Někdy plantární bradavice může růst v clusteru; ty se nazývají mozaika bradavice.

Někdy kuří oka či mozoly jsou zaměněny za Palmer či plantární bradavice. V některých bradavice se objevují malé černé tečky, které vedou lidi, aby jim říkají “semeno” bradavice. Ve skutečnosti černé tečky jsou malé krevní cévy, které vyrostly do bradavice. Bradavice opravdu nemají “semena”.

Plantární bradavice obvykle nemají držet nahoře na kůži stejně jako bradavice na rukou, částečně kvůli tlaku pěší a jeho zploštění efektu.

Bradavice se šíří z člověka na člověka. Přenos může být nepřímé. Například dítě s bradavice na ruce mohou dotknout hřiště povrch, který se pak dotkne jiného dítěte a bradavice šíří. Nebo osoba s plantární bradavice využívá sprchu, aniž by na sobě sprchou boty a další osoba poté ji využívá a rozvíjí bradavice. Riziko získání rukou nebo nohou bradavice od jiné osoby je malá.

osobní riziko, jak se dostat bradavice se liší. Ti s oslabeným imunitním systémem, jsou více náchylné. Ale ti se zdravým imunitním systémem mohou také vyvinout bradavice.

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima