Léčba rakoviny slinivky břišní (pdqто): léčba [] -changes k tomuto shrnutí (06/12/2013)

Informační rakovina shrnutí PDQ jsou pravidelně prověřovány a aktualizovány, jak budou k dispozici nové informace. Tato část popisuje nejnovější změny provedené v tomto shrnutí k datu výše.

Incidence a Mortalit; Odhadované nových případů a úmrtí v důsledku ledvinových buňkách (ledviny a ledvinné pánvičky) rakoviny ve Spojených státech v roce 2014: [1; Nové případy: 63,920; Úmrtí: 13,860; Sledování a Survivorshi; karcinom renálních buněk, nazývané také renální adenokarcinom, nebo hypernefrom, mohou často být léčen, je-li diagnostikovat a léčit, když ještě lokalizován do ledvin a bezprostředně okolní tkáně. Pravděpodobnost vyléčení je přímo souvisí se stádiem nebo stupněm šíření nádoru …

Toto shrnutí je napsán a udržuje redakční radou PDQ dospělých postup, který je redakčně nezávislá. Souhrn odráží nezávislé přehled literatury a nepředstavuje prohlášení politický nebo NIH. Více informací o souhrnné politice a úloze PDQ redakčních rad při zachování shrnutí PDQ lze nalézt na O tomto souhrnu PDQ a stránek databáze PDQ ‘s Comprehensive Cancer.

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute