klasifikace bolesti a příčiny: bolesti nervů, bolesti svalů a další

Trendy léčba bolesti

Je to bezpečné říci, většina z nás nejsou velcí fanoušci bolesti. Přesto, že je jedním z nejdůležitějších komunikačních nástrojů těla. Představte si například, co by se stalo, kdyby jste se cítil nic, když si dát ruku na rozpálených kamnech. Bolest je jedním ze způsobů, tělo vám řekne, že je něco špatně a vyžaduje pozornost.

Když bolest a únava nastával, nebojte se říkat “ne”. Nemusíte přijmout všechny žádosti o váš čas. Naučte se, jak upřednostnit svůj čas, takže se můžete soustředit na cítit lépe; Podmínky: Revmatoidní artritida, osteoartritida, fibromyalgie, migréna, bolest zad, bolest šíje, bolest nervů, undiagnose; Příznaky: Bolavá, bolest zad, bolest na hrudi, hluboká bolest, bolest hlavy, bolest hlavy, bolest kloubů, kloubů bolestivost, migrény, bolesti svalů, bolesti nervů, bolesti, bolesti v noci, bolest horší A.M., všichni ove …

I přesto, že zkušenost bolesti se liší od jedné osoby na druhou, je možno zařadit různé typy bolesti. Zde je přehled různých typů bolesti, a to, co je odlišuje od sebe navzájem.

Existuje několik způsobů, jak roztřídit bolest. Jedním z nich je, aby ji rozdělit na akutní bolesti a chronické bolesti. Akutní bolest obvykle přichází náhle a má omezenou dobu trvání. To je často způsobena poškozením tkání, jako jsou kosti, svalu nebo orgánů, a nástup je často doprovázena úzkosti nebo emocionální úzkost.

Chronická bolest trvá déle než akutní bolest, a je obvykle poněkud rezistentní k lékařskému ošetření. Je to obvykle spojena s dlouhodobým onemocněním, jako je například osteoartritida. V některých případech, například s fibromyalgie, je to jeden z určujících charakteristik onemocnění. Chronická bolest může být výsledkem poškozené tkáně, ale velmi často je způsoben poškozením nervů.

Akutní i chronická bolest může být vysilující, a to jak může ovlivnit a být ovlivněn stavem člověka mysli. Ale podstata chronické bolesti – skutečnost, že je to aktivní a v některých případech se zdá téměř konstantní – je osoba, která má to více náchylné k psychologické důsledky, jako je deprese a úzkost. Ve stejné době, psychický stres může zesílit bolest.

Asi 70% lidí s chronickou bolestí léčených léky proti bolesti zkušeností epizod, co se nazývá průlomové bolesti. Průlomová bolest se vztahuje k vzplanutí bolesti, které se vyskytují i ​​když léky proti bolesti je pravidelně používán. Někdy to může být spontánní nebo vyrazit zdánlivě bezvýznamnou událost, jako je převrácení v posteli. A někdy to může být důsledkem léků proti bolesti vyprchává, než je čas na další dávku.