Správa bolest: příznaky a typy

Trendy léčba bolesti

Pocit fyzické bolesti se může značně lišit – jemný, ostrý, hrozný, nudný. Naučte se příznaky pro různé typy bolesti, takže můžete popsat k lékaři.

I přesto, že zkušenost bolesti se liší od jedné osoby na druhou, je možno zařadit různé typy bolesti.

Další informace o příčinách karpálního syndrom tunelu, symptomy a léčby.

Ať už je to mírná bolest žaludku, ostrá bolest, nebo žaludeční křeče, bolesti břicha má řadu příčin.

Přes jeho trvanlivost, kyčelní kloub není nezničitelný. S věkem a jejich používání, chrupavka může opotřebovat nebo poškodit.

Artritida, která postihuje své “tlumičů” je příčinou bolesti a postižení kolenních a kyčelních kloubů, které mohou vést k operaci. Klikněte zde.

Naučte se symptomy, příčiny a ošetření piriformis syndromu.

Příčiny bolesti zad může být složité – nehody, kmeny sval, sportovních úrazů. Ztuhlost, bolesti, bolesti zad, bolesti a vyzařuje dolů nohy jsou příznaky bolesti zad.

Overexertion, skřípnutí nervů – všechny druhy kloubů a svalů problémy mohou způsobit krku a bolest ramene. Klikněte zde se dozvíte více o tom, jak ramen a bolesti krční páteře jsou diagnostikovány a léčeny.

Dopravní nehoda nebo jakékoliv náhlé škubání pohyb do hlavy a krku – a najednou máte závažné krk, ramena, bolesti zad. Standardní rentgeny krku nesmí vykazovat žádné zranění. Více informací o poranění krční páteře.

Použijte své svaly nesprávně, příliš mnoho, příliš málo – a máte bolesti svalů. Naučte se jemné rozdíly poranění svalů a bolesti.

poranění Nadužívání – svalová podvrtnutí, kmenů a bolesti – výsledek z nejrůznějších útoků, malých až těžké. Přečtěte si více o příčinách bolesti svalů a léčbu bolesti svalů.

Je považován za jeden z nejvíce bolestivých stavů v medicíně. Bolest obličeje způsobuje dá léčit. Přečtěte si více o tom, co způsobuje trojklanného nervu a léčby bolesti obličeje způsobené tím.

Komplikace šindelů je účinky po-bolestivé známé jako postherpetické neuralgie. Tento stav se vyskytuje pouze u některých lidí a po vyrážka šindelů zmizela.

Když vaše zadní nebo svaly na nohou se zhoršují při sezení po dlouhou dobu, chůzi do schodů, chůze nebo běh – to by mohlo být ischias. Přečíst na tento společný problém.

Zanícené tkáně, která obklopuje míchu – způsobená poranění, infekce nebo jiné útoky – může způsobit velké zdravotní postižení a bolest. Čtěte více.

Viz příčiny bolesti kloubů a jak ji léčit s oběma domácí opravné prostředky a předepsané léky.

Je to matoucí, intenzívně bolestivé onemocnění, které mohou vznikat ze zdánlivě drobné zranění, přesto je věřil vyplývat z vysokých úrovní nervových impulsů odesílány do postiženého poruchou. Přečtěte si více o tomto nepořádku.

Mrtvice, roztroušená skleróza, zranění míchy, nebo může vést k chronické bolesti a pálení syndromů z poškození mozku. Přečtěte si tento krátký přehled.

Fantomové bolesti se vztahuje k pocitu bolesti pociťují pacienti, kteří měli končetinu amputovanou. Procedury jsou většinou zklamáním a neposkytují úlevu. Více informací o fantomové bolesti končetin.

Pokud máte cukrovku, nervové poškození může být závažnou komplikací. Tento nerv komplikace může způsobit silné bolesti palčivý, zejména v noci. Přečtěte si více o diabetické neuropatie.

Deprese, úzkost, a další emocionální problémy mohou způsobit bolest – nebo aby existující bolesti horší. Klikněte zde vědět víc.

Další informace o syndromu přihrádka příčinách, symptomy a léčby.